TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Невкусен @andrej_kovski
#reach: 15463   ( 1922nd )
#followers: 6432   ( 350rd )
#1
У диско ти викат покажи некој чекор, шо знаиш..
И праиш кошаркарски двочекор.
3ReTweets6Favorites·Details
#2
Да а почнуам Breaking Bad или да
0ReTweets4Favorites·Details
#3
Од секс уште на пералната и на водно.
0ReTweets3Favorites·Details
#4
Му фалело 1 поен за да положе и го запалил.. #градежен
0ReTweets2Favorites·Details
#5
Работе у алкалоид а не сака некое "апче" да ми донесе, ебате љубовта :/
0ReTweets2Favorites·Details
#6
Добри Хјустон добрииии
0ReTweets2Favorites·Details
#7
Барам жртви за шетање
0ReTweets1Favorites·Details
#8
Ладно било...абе ај!!
0ReTweets1Favorites·Details
#9
Насабајле станував пред неа и кафе и варев.. е тоа е љубов. у 05:10 :/
0ReTweets1Favorites·Details
#10
Добро може и не сум ни легнал ама јбг
0ReTweets1Favorites·Details
#11
Тамн си викаш ае да поработам и серверот паѓа.. и оп неработен ден.
0ReTweets1Favorites·Details
#12
На радио балади пуштат а ти сам у кревет.
0ReTweets1Favorites·Details
#13
Од Неготино а слушам Кавадаречко радио. ПРЕДАВНИК!
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@Kocevski_92 таму забавно е или како?
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@damjanka_ пак правите тројка без мене?
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@damjanka_ остај го нека се смее, че плаче после :D
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@damjanka_ точен одговор, освоивте вреќа песок за мачка. :D
0ReTweets1Favorites·Details
#18
4 дена без цигари. Си газам!
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Знам дека не треба да ги броиш деновите ама не е забавно така.
0ReTweets1Favorites·Details
#20
Најдобро време за спамање. факт.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Satanica potestas 😈damjanka_14
2Ага без ресорljube_a2
3Неготинскиот тенисерkocevski_921
4Корона Мортисlathronniell1
5Самосвесен ♻ragingdemon11