TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ParanoID @androidmkd
#reach: 54866   ( 469th )
#followers: 12200   ( 71st )
#1
Туку... Кога Македонија ќе прогласи независност?!
11ReTweets25Favorites·Details
#2
Како живеете без совест бе давибам?
8ReTweets30Favorites·Details
#4
(Пишува на ливче)
-Глувонем сум...
-Сакаш да збориме за тоа?
-
-
*Ја како психијатар*
6ReTweets20Favorites·Details
#5
Кога темнината ќе го покрие минатото, кога иднината ќе биде прекриена со магла, тогаш... Тогаш ќе останеме само јас и ти... Само јас и ти, и s e s t r a t i

#ЈебаоМеДраганТаневски
6ReTweets18Favorites·Details
#6
Фејв и ќе ти пишам у ДМ, ретвит и ќе ти пишам кривична пријава...
7ReTweets13Favorites·Details
#7
Рече: "Вашите влогови, ќе ве молам"... Го откорнав срцето од градите, ѝ и го фрлив на масата!
#ДраганТаневскиЗаСиромашни
5ReTweets19Favorites·Details
#8
Проститутката што сакаше да ми ги врати парите...
5ReTweets17Favorites·Details
#9
Замисли да си престолонаследник и да не ти се фаќа отшо си дебел, па да го даат на друг хе хе
5ReTweets15Favorites·Details
#10
-Повели дечко...
-Четврт бурек...
-Со сирење?
-Е не со s e s t r a ti hhhhh ОК ОК ЗНАМ КАЈ Е ВРАТАТА!!!
5ReTweets15Favorites·Details
#11
И ја иам свои светли моменти... Само си ги чувам за црни денови!
5ReTweets13Favorites·Details
#12
И за секс се потребни двајца, нека не ве лажат од дома...
2ReTweets21Favorites·Details
#13
Сѐ што ќе допрам, го претворам во твит...
5ReTweets10Favorites·Details
#14
Таман се решив да и пишам, гледам има: Маж. Две деца. Свекор. Свекрва. Куче. Папагач. Хрчак. ВОДА У КОЛЕНОТО ПИЧКАИМАЈЧИНА!!!
4ReTweets12Favorites·Details
#15
И комшо, за разлика од тебе ја не сум таков да загледувам кој шо носи у ќесињата, иако глеам купил си десет јајца,… https://t.co/HiAFhbilxc
3ReTweets14Favorites·Details
#16
На што најчесто се кладат во Рајот? На Милка Ореол hhhhh

Ок, не е смешно, знам :(
3ReTweets14Favorites·Details
#17
Пушти го, ако ти се врати... Педер е!
4ReTweets9Favorites·Details
#18
Денес дома имавме грашок за ручек... Па ја поубава пастрмајлија у кафана неам јадено до сеа!
2ReTweets15Favorites·Details
#19
Сите чекаме коа ќе ни дојде јајцето на газот!
-Рандом Кокошка.
3ReTweets12Favorites·Details
#20
Во недостаток на аргументи, почни да викаш... Викни го брат ти, викни го другар ти, викни било кој, ама најважно од се, викни ја и s e s t r a t i...
3ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Зоран Мијалковzoran_mijalkov39
2емаglinenaa10
3Слаткар Бавчовabavcov7
4Ебате Бељаebate_belja7
5Луна_luna_19796
6ПрофилПредВремето®rebrendiran6
7vladimir nikolicvladnik553
8Силјан Штркотsiljanstrkot3
9Чорбаџи Јаcorbadzija3
10Peter Mananalyticasgard2