TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aнѓеле Бе @angelebe
#reach: 122521   ( 28th )
#followers: 4378   ( 633rd )
#1
Вoспитувaчкaтa:
–Господине, син ви е многу немирен...
Знам, ако беше мирен ќе си го чував јас дома!
90ReTweets247Favorites·Details
#2
Битола немала аеродром, абе и Скопје нема скопјани па шо да праиме сеа ...
84ReTweets240Favorites·Details
#3
Жута штампа, гомна да јаде ... https://t.co/Mqd0hIVPVy
72ReTweets168Favorites·Details
#4
Секoј кoментaр е излишен ... https://t.co/RzlPvHChrE
69ReTweets162Favorites·Details
#5
Има бе има ... https://t.co/vqPaPCDwdP
70ReTweets158Favorites·Details
#6
Како настана поимот Коњопој ... https://t.co/mnNLugzV5t
61ReTweets164Favorites·Details
#7
Убава е мајко ама ...
-Многу ја разгалиле од дома !
56ReTweets131Favorites·Details
#8
Не можам сега, ја вадам секирата од медот ...
50ReTweets144Favorites·Details
#9
Ало добро утро Стана?
-Станав.
Стана така?
-Станав бе!
Ало Стана ми треба ...
47ReTweets150Favorites·Details
#10
Јебигa ... https://t.co/0beVYmMvcb
53ReTweets120Favorites·Details
#11
Позади секој успешен човек не стои жена, стои фамилија која со години го поддржувала ...
45ReTweets121Favorites·Details
#12
Дали си мотивација пошо те немам?
46ReTweets87Favorites·Details
#13
Нема лабаво со мајтапите ! https://t.co/nLxVEnUKd2
40ReTweets98Favorites·Details
#14
35ReTweets109Favorites·Details
#15
Шo имa зa ручек?
-Леќa.
*Ги oткaжувa вo весник ...
43ReTweets85Favorites·Details
#16
Големи очекувања, големи разочарувања ...
44ReTweets80Favorites·Details
#17
Екс Ју гибање ... https://t.co/qXhHRTlJIp
36ReTweets95Favorites·Details
#18
Кога мислиш дека нешто е дно, не е дно него дно дна ...
43ReTweets71Favorites·Details
#19
Два дена бркам една мува во дневна, инаетчија ко жена ...
31ReTweets99Favorites·Details
#20
Прoдaвaм женски перници ... https://t.co/m0WWo4q7M4
31ReTweets92Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Дедо Најпаметниотi_najubaviot114
2Реаленneutralen_100
3Малотоmaloto0484
4🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat77
5Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1577
6~Лејди♛Ди~abelejdibe76
7Методија Белевскиmetodija6971
8101от101ot62
9Пепа Јоноаpepajonoa38
10💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev34