TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ани* @ani_srcka
#reach: 81114   ( 188th )
#followers: 1130   ( 2830rd )
#1
Не се плашете од оној кој си ги изнесува чувствата какви и да се туку од оној за кој не знаете што мисли.
32ReTweets81Favorites·Details
#2
Харизмата немора да е поврзана со убав изглед.
Таа е комбинација од интелигенција, самодоверба, говор на тело, шарм.
27ReTweets77Favorites·Details
#3
Колку и да си интелигентен на дваесет годишна возраст не можеш да зборуваш за животот.
21ReTweets80Favorites·Details
#4
Се имам откажувано од свои желби ради доброто на другите, така и ќе остане. Желба ко желба ќе помине.
24ReTweets69Favorites·Details
#5
овакви се местата за кои што пишувате ☺? https://t.co/S5we3nCofM
18ReTweets85Favorites·Details
#6
seen - от има и добри страни
знаеш на кого не му е гајле што ломотиш ☺
21ReTweets74Favorites·Details
#7
толку убави луѓе на твитеров а сами ..не ми е јасно
17ReTweets85Favorites·Details
#8
Маж кој :
1. ќе те мотивира секој ден ништо да не ти е тешко
2. ќе се смеете ко деца
3. ќе се разбирате со малку зборови
23ReTweets65Favorites·Details
#9
Не е битно колку те следат фино е кога знаеш дека немаш ниту еден преведен или украден твит.
17ReTweets81Favorites·Details
#10
Романтика не бара свеќи, ефекти на светлото, амбиент ваков таков романтика може да биде било каде но со соодветната личност.
20ReTweets56Favorites·Details
#11
Најубавите зборови :

- не се грижи душо јас сум тука
20ReTweets50Favorites·Details
#12
твитер место за исповед но сепак најтешките работи остануваат во нас неискажани
15ReTweets59Favorites·Details
#13
Ќе ти го кине срцето на парчиња
Ќе го залепиш со тек на време
И тогаш ќе ти рече те сакам многу
Не фала не треба
17ReTweets50Favorites·Details
#14
Вљубеност е кога и да те стават помеѓу илјада мажи нема да ги приметиш и обратно.
18ReTweets45Favorites·Details
#15
три типа луѓе :

ангели
глумци
ѓаволи

со вторите е нај зезнато
15ReTweets51Favorites·Details
#16
Не пишувам твитови за да му се допаднам на твитер,
пишувам она што сакам да излезе од мене.
15ReTweets48Favorites·Details
#17
никогаш не ми требало деколте или кратка сукња за да привлечам внимание
12ReTweets55Favorites·Details
#18
Дајте и на душата што и треба, животот нема реприза.
14ReTweets46Favorites·Details
#19
едно е самодоверба друго е его - трип
14ReTweets45Favorites·Details
#20
оние луѓе кои што и кога се сами се вљубени во љубовта
14ReTweets43Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Snezanasnezana2828988233
2👑 Black Demon 👑panev_sase27
3⭐Бунтовничката⭐buntovnickata20
4САЛЕsale_bt116
54_Pilos4_pilos15
6Поглиачиsmoothmanmk11
7Капуљачатаkapujacata11
8leonidsparleonidspar19
9Тркаљофкаtrkaljofka9
10Мимикријаmajaspasovska17