TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

la sonrisita @anotherbatshit
#reach: 21901   ( 1456th )
#followers: 450   ( 6514th )
#1
И така си се рекламира лихварство... си се игра со психата и расудувањето на луѓето, им се презентира полесен живот и среќа ако се задолжат.
2ReTweets6Favorites·Details
#2
Ако научиме дека луѓето се комплексни, различни зависно од патот кој го поминуваат, ги прифатиме и сакаме како такви... ќе го снема твитеров
2ReTweets5Favorites·Details
#3
@gorge_kocev @bonitopp хахах.. не, нееее какво друго место, овде ако не успеам да влезам ќе се преселам под камени мост
1ReTweets4Favorites·Details
#4
Добро утро...👓шо, уште не е петок?😒
0ReTweets6Favorites·Details
#5
@jovica_c уствари твитер е за полесно да се изразат емоционално незрелите личности со тоа што ќе им се обезбеди анонимност 😄
1ReTweets3Favorites·Details
#6
Не ми се идол и не се восхитувам на убавина на турбофолкерки, напротив, ми се гадат. Тоа е basically причина за недоразбирањата во животов.
1ReTweets2Favorites·Details
#7
Вие што мислите дека сте јаки со "манипулирање" и не покажување кои сте, никогаш нема до го осетите мирот некој да ве сака какви што сте.
1ReTweets2Favorites·Details
#8
Готово го претеравте. Биваше бе толку да сте глупави?
Ви пуштаат навиено глувче и вие си го бркате ко автоматски мачки, програмирани едни.
1ReTweets1Favorites·Details
#9
Од незнаење луѓето се делат на добри и лоши, курви и смотани, фаци и сељаци, феминисти и шовинисти и блокирани.
0ReTweets4Favorites·Details
#10
Добра ноќ дечки и сакајте се не тупете многу, ограничено ни е времето.
0ReTweets3Favorites·Details
#11
Кога сакам да се мотивирам бегам од твитер. #доброутро
0ReTweets3Favorites·Details
#12
@WaiterMKD Човештвото се самоуноштувало без правила и казни, стравопочитта ги држела под контрола и им помагала на… https://t.co/IhYqyNyQIG
0ReTweets3Favorites·Details
#13
@bebence_malo @metodija69 @WaiterMKD кај диетите уствари така оди, прво ум, па килажа, па здравје😬
0ReTweets3Favorites·Details
#14
@bebence_malo @metodija69 @WaiterMKD абе какви нутриционисти по медиуми... маркетинг е тоа, не е за едукативни цели… https://t.co/egWLIh5emS
0ReTweets3Favorites·Details
#15
@bebence_malo @metodija69 @WaiterMKD на место си е кажано ама that's not gonna happen... некој ги провери хербалајф… https://t.co/305NaLZtB5
0ReTweets3Favorites·Details
#16
Да бе па да си ја мачиш душата со страв. Која е поентата? https://t.co/TERSxGdooE
0ReTweets3Favorites·Details
#17
@bebence_malo @metodija69 @WaiterMKD ми се свиѓа оптимизмов за почитување на правила, ама за жал тоа е само формалност -едно печатче
0ReTweets3Favorites·Details
#18
Еднаш hence го прочитав нејсе, ама нејсе бев импресионирана од личноста. И после исчезнав.
0ReTweets2Favorites·Details
#19
Што е по ѓаволите со мене денес?
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@Eskobar_od_SK @blondy165 Е ако де бар ќе поправа 😅
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Waiterwaitermkd13
2Хермионаkvkriss11
3Kurac® NaBiciklu™nebiten_11
4igor perkovskiigorperkovski8
5Petar Vpetarv787
6Бони Топbonitopp5
7Методија Белевскиmetodija695
8bebebebence_malo5
9Реџина Филанџиkocevskas4
10GorgeKocevgorge_kocev4