TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ТониМилиони @antonio_petrov_
#reach: 79099   ( 211st )
#followers: 18444   ( 19th )
#1
Не е проблем разликата у годините...разликата у паметот е!
65ReTweets162Favorites·Details
#2
Сељак
Посељак
Најсељак
Леле брат шо сум ебел една...
52ReTweets167Favorites·Details
#3
Знаеш француски?
- Знам
Ај кажи ми на француски шо работиш?
- Ле жам
41ReTweets137Favorites·Details
#4
Да се праиш глуп ти е најпаметна работа
35ReTweets102Favorites·Details
#5
Како се иде на слава?
= Гладен!
28ReTweets106Favorites·Details
#6
Битно тие шо ги сакате да се покрај вас...за друго ич кур да не ве боли!
31ReTweets85Favorites·Details
#7
Ако сака да дојде со тебе и у пичкуматер чувај ја лепотицата
24ReTweets80Favorites·Details
#8
Се сликаат разголени и не знам шо очекуваат да кажеме...ејјј на девојкава и одат раванките со 3 непознати м?
22ReTweets78Favorites·Details
#9
Ако не знае да те насмее џабе и се и цицки и гзови и пичкематерине...
28ReTweets54Favorites·Details
#10
Како да и кажеш дека ја сакаш без да и кажеш...гушни ја ќе осети
23ReTweets64Favorites·Details
#11
Ќе им стаат дватриста лајкчиња и мислат пичките златни им се
19ReTweets67Favorites·Details
#12
Еден ден врнеше три дена
19ReTweets67Favorites·Details
#13
Какви џандарки исповработиле да ти е мерак да го дупиш законот
16ReTweets76Favorites·Details
#14
Шо значи ако не ти се јавила цел ден?
- Значи му се јавила на друг
17ReTweets72Favorites·Details
#15
Ако и се свиѓаш и глупости да тресеш ќе и бидеш интересен
20ReTweets61Favorites·Details
#16
Те сакам ама можам и без тебе
21ReTweets56Favorites·Details
#17
Едно е шо е дебела друго е шо се облака ко да не е дебела
22ReTweets51Favorites·Details
#18
Идам на забар и докторкава ми вика сакаш да ти го извадам?
20ReTweets56Favorites·Details
#19
За мене една ракија и шопска а за девојкава еден мозок...похован...пошо две реченици не знае да каже
16ReTweets61Favorites·Details
#20
Кај девојка најбитно е да биде луда!
18ReTweets54Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Шишаркаshisharka_1
2Мено Паузаmalaghata1