TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ник. @apokalipt0
#reach: 58613   ( 420rd )
#followers: 2434   ( 1315th )
#1
Што се случува со Преспанско Езеро? Време е да се вклучи експертска јавност! https://t.co/UIEROsBPvD
92ReTweets110Favorites·Details
#2
Намалена видливост на аеродромот Киро Глигоров.

Вашиот капетан.
13ReTweets34Favorites·Details
#3
creepy as fuck. https://t.co/GxQrIec9QQ
9ReTweets22Favorites·Details
#4
АЈ АКО НЕ ПА И НЕД СТАРК ДА ГО ВРАТИМЕ!
5ReTweets16Favorites·Details
#6
@javiersolana will u mediate and observe the democratic process for independence of Catalonia?

- fan of yours since u did Kosovo.
4ReTweets7Favorites·Details
#7
Шо Есенски слики нешто? https://t.co/MatfEp2L5e
2ReTweets7Favorites·Details
#8
Косовариве па што им честитаат на Каталонциве, незнам дали е за плачење или за смеење.
2ReTweets7Favorites·Details
#9
Ја викале Волуменка, домашните по баба и Менка, другарите дека била гласна.
2ReTweets5Favorites·Details
#10
@HUAWEI_666 Еве една моја :))) https://t.co/2E9383EWFd
2ReTweets5Favorites·Details
#12
@Hank___Chinaski Батали тоа, ова озбилно бара внимание, никогаш не заминало олку наеднаш.
0ReTweets8Favorites·Details
#13
@filipova_a @GievskiP Уште си убедена дека беше студентски?
0ReTweets7Favorites·Details
#14
Денот на дрвото откажан. Многу нормално, се заменува со ден на пресадување сончогледи.
0ReTweets6Favorites·Details
#15
Просечен фиромец те гледа во очи дури ја пали 4тата цигара со кафето и те прашува кој си ти да му кратиш право на цигара.
1ReTweets3Favorites·Details
#16
@Azhdaja дојдов по постарата рака на вашата ќерка ser.
1ReTweets3Favorites·Details
#17
Јапонски филм од 2 и пол часа за мене е еднаков на 5.

Прегледување на сцени бидејќи си се внел во јазикот па не гледаш што се случува туку слушаш и учиш.
1ReTweets3Favorites·Details
#18
Инспекции затворале локали заради пушење? Изгледа по принцип кај не им ги испушиле. Нека излезат реално на терен да ги видам.
1ReTweets3Favorites·Details
#19
@TiliaIv вадењето :)))
0ReTweets5Favorites·Details
#20
@shopkarishte @Hank___Chinaski ако им ги кажеш сликиве ќе заплачат од што е нормално :))) - НИКОГАШ не било вака ме… https://t.co/U0paII7ecN
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Lenka jlenka93312
2Joséfina 👑tetkatrende9
3Пердуфpikabu007
4Брусница Вејнthebatladym7
5Ага без ресорljube_a6
6Mindрluмbеrmindplumber6
7Meteor Showermete0r_sh0wer6
8Алиша Кис од Битолаaliciakeysfromb5
9André Moussahpomarandzes5
10Tom is Loveegodollaric5