TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јан А. @architweetka
#reach: 71863   ( 266th )
#followers: 8211   ( 198th )
#1
Да ти се позлатат рацете https://t.co/6bq9wwn28L
20ReTweets60Favorites·Details
#3
Редингтон и ФФМ https://t.co/YNbS6VHnb3
14ReTweets48Favorites·Details
#4
Интересно ми е како непушачи и верници константно ме навредуваат мене како пушач и неверник, а јас нив никогаш.
10ReTweets55Favorites·Details
#5
Јадев штипска пастрмајлија и можам да кажам дека подобра пастрмајлија у живот неам пробано
6ReTweets55Favorites·Details
#7
16.11.2017 година, Скопје, Македонија. https://t.co/NlZvk1Wov4
8ReTweets40Favorites·Details
#8
Од навика, навикната сум да бидам сингл 🎈
5ReTweets33Favorites·Details
#9
По дома со мачето https://t.co/YOj3cJIGMq
2ReTweets37Favorites·Details
#10
Не можете вие да се изрезилите толку пијани, колку што јас можам трезна
4ReTweets28Favorites·Details
#11
Мене оваа ми е униформата за во недела https://t.co/5aJBevv7Zz
0ReTweets38Favorites·Details
#12
Колку добро би ми стоеле пеѓи уствари https://t.co/SxndpJzhvl
0ReTweets35Favorites·Details
#13
Многу убаво сте паркирани сите!!! Клошаришта. https://t.co/SJPzogXtnh
3ReTweets26Favorites·Details
#14
сите зборат ГРАДЕЖЕН, а никој не вика АРХИТЕКТОНСКИ
5ReTweets18Favorites·Details
#15
Имам потреба од најмалку три дена месечно кои сакам да ги поминам со самата себе без кревање на телефон.
3ReTweets22Favorites·Details
#17
#18
Може ли некој да ми објасни зошто сите мајки после првото дете кратко се шишаат?
0ReTweets28Favorites·Details
#19
уште 37 години и пензијаааааааа
1ReTweets21Favorites·Details
#20
Спојлер : во најновата епизода на блеклист се спомнува Македонија и Сува Река ❤
4ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Еск0барeskobar_od_sk26
2Пердуфpikabu0017
3Омај(ФАЌИН)гад!0majgad10
4Francis Underwoodgo2bed9
5ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni8
6Брусница Вејнthebatladym8
7Mangoran_man7
8Sasho Andonovdr_koljo6
9На Дедо Најпаметниотi_najubaviot6
10Џотоgiotto_mkd5