TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tamara @artist13t
#reach: 20288   ( 1571st )
#followers: 833   ( 3781st )
#1
Лиле ДОМ у Тетово на кафе со Теута и нејзина поддршка. Шта речи, коју поруку послати? 🤐
14ReTweets39Favorites·Details
#2
@Ljube_A Да да, Лиле залагачот за чиста животна средина. 😂 https://t.co/wJvF25F8T3
1ReTweets7Favorites·Details
#3
1ReTweets4Favorites·Details
#4
https://t.co/BdPRSvyubS Од вакви си патимо 😡
1ReTweets4Favorites·Details
#6
Поточно здравје. ☺ https://t.co/yA86WWw1Tv
0ReTweets5Favorites·Details
#7
Избори '17,тражили сте гледајте. Сега ќе смена име, ќе гласаа двојазичност и никој нема да ве праша.
1ReTweets2Favorites·Details
#8
До кога со мизерниве фестивали на МРТ? Бламажа.
1ReTweets2Favorites·Details
#9
Значи нема посмешно од постариве на Фб. Коментираа на пост од февруари мислејќи дека е денешен. 😂
1ReTweets2Favorites·Details
#10
Нова влада и одма се јавија експерти, пророци,сезнајковци со "генијални"предлози. Демек некој нив ќе ги праша за нешто. 😂
1ReTweets1Favorites·Details
#11
Ќе напраем некоаш вакво. 😉😁 https://t.co/7nqLu9ElVM
1ReTweets1Favorites·Details
#12
0ReTweets4Favorites·Details
#14
А што да се каже за некој што ги оценува луѓето според тоа од каде потекнуваат? 🤔 https://t.co/tC6eHhHkmT
0ReTweets3Favorites·Details
#15
0ReTweets3Favorites·Details
#16
Google фала 😁😂 https://t.co/OhSQmppaCD
0ReTweets3Favorites·Details
#17
#18
0ReTweets2Favorites·Details
#19
Xaxaxaxa, врв https://t.co/a1eqnGvNJX
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@PajoPator @MrBin67524511 @devojkatasses Има и на стоматолошки исто 😁
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1архичичкоpajopator4
2Ага без ресорljube_a3
3Провинцијалецrmfcmk3
4Девојката со шеширотdevojkatasses2
5Mangoran_man2
6Mистер Бинmrbin675245112
7Red Cloudgoranvitez2
8Катил ферманberoklasec2
9Greys Anatomygreysabc1
10Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot151