TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џансел 🍥 @aurianna_j
#reach: 30925   ( 1083rd )
#followers: 941   ( 3385th )
#1
Си беше еднаш еден твит ,,пази што ебеш може да се заљубиш " и така
2ReTweets21Favorites·Details
#3
Збориме за времиња , и кога се одеше на екскурзија низ Југославија .
2ReTweets10Favorites·Details
#5
Сакам да се разубави местово -Езеро Треска 💙 https://t.co/LxLyRXVlc5
2ReTweets7Favorites·Details
#6
Свинско со праз ми е во умот ,онака да си мацкам
2ReTweets6Favorites·Details
#8
Тиквички поховани со пиво https://t.co/sOiG87N4V3
1ReTweets8Favorites·Details
#9
#10
Изнудено извини , не е ,,извини "
1ReTweets8Favorites·Details
#11
I pray for Milky Way :) https://t.co/L7yeqann1I
1ReTweets7Favorites·Details
#13
Доволно се 280 карактери,? за комплексите прашувам
2ReTweets4Favorites·Details
#14
Научно фантастични зборови
1ReTweets6Favorites·Details
#16
Колегата ми кажува у Швајцарија , синот полицаец ја казнил мајка си за направен прекршок .😯
0ReTweets7Favorites·Details
#17
Дали сум херојот на денот што сабајлево со точак појдов до работа 😊
0ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бен Квик🔫prilepcanecot31
2Goran Peoskiazder9
3МАКЕДОНЕЦpatriotkomita8
4Vasilka Dimitrovskaarheoblog6
5Canadian Coyotespacebloomp6
6навивачmkdpece6
7баба зинетиcentraphor094
8Шир Канne_me_jebi4
9Хартиганmad_hartigan3
10pokimakedonija203