TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

feata mushutica @aveceaser
#reach: 33498   ( 989th )
#followers: 6944   ( 301st )
#1
сметам дека сега е право време режисерите да искочат со изјави тој и тој и таа и таа имаше секс со мене за таа и таа улога.
2ReTweets17Favorites·Details
#2
па и уште и вошката миленко ја споделувате ццц
пу јазк бре..ко кучиња ко се фатат за коска сте
абе ебете му матер него и на сите други гниди
1ReTweets7Favorites·Details
#3
Aко сакаш да запознаеш човек, треба со него да јадеш, пиеш, спиеш и играш карти #старанародна
2ReTweets3Favorites·Details
#4
кои педерчиња сте значи.цц. Па се пушеше во сите вмровски кафани! Ни закон ни бутур за нив!
уствари, твитер како ке каже..
1ReTweets4Favorites·Details
#5
да му ебам матер овој кевин спејси стварно на крај испадна кајзер созе
1ReTweets4Favorites·Details
#6
Коа последен пат сте се лизнале и утепале на јавно место? Ја сеа пред малку у метрото се убив, камери сегде, изглеа ке морам да влагам да ги крадам лентите
1ReTweets4Favorites·Details
#7
Од сега натаму секс само со потпис и со двајца сведоци
1ReTweets3Favorites·Details
#8
абе го лажат со година и пол за да се врати да не трошат за патни трошоци...после ке му акнат 15 https://t.co/I0IYYIMtVy
1ReTweets3Favorites·Details
#9
@Skraci малиот отиде со србинче едно во српски културен центар, и го прашувам коа се врати- шо праевте бе? we were dancing ore :)*
1ReTweets3Favorites·Details
#10
отварам твитер награди, ми вика обои ме, почнав да кликам,продолжи кон гласање, шетај бе таман се заиграв
1ReTweets3Favorites·Details
#12
не приметувате дека некои твитови со желба да привлечете внимание ве деградираат како личност? Не, а? нема везе, пушти хејтот на најјако, нека ве лајкаат дечурлана со од пиле мозок
1ReTweets2Favorites·Details
#13
развив некое пореметување ако видам твит со непарен број лајкови да кликнам да го заокружам на рамно
1ReTweets2Favorites·Details
#14
Гледам дека дечурлана го препишува, али твитов е единствен.. а вие што го препишувате #пунаустакур! https://t.co/d9PnE2eI2h
1ReTweets1Favorites·Details
#15
Драга Фатиме,
Дојде време мрсулковци да ти наоѓаат маани.
Игнорирај ги до смрт
Синсерли,
А.Ц.
0ReTweets4Favorites·Details
#16
ова вмровциве у опозиција ептен биле духовити бе
1ReTweets0Favorites·Details
#17
сликање деца без глави као селебрити демек шетајте ги надвор со шамии или ко мајкл џексон од прозор со крпа, јебало вас лудило
0ReTweets3Favorites·Details
#18
у канадава ако видам некој што трча на пешачки по дифолт мислам ова сто посто некој наш
0ReTweets3Favorites·Details
#19
Дај бе Боки жити се,оди и живеј во Милано да те види господ,абе греота е стокмен ко кукла за у кафич у Скопје...висока мода и стиропор,не не
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@VidanaDeSign @KatttP еми така де, шо е ова ем секс ем на каса, анархија!
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1KatttP.katttp10
2В!Данаvidanadesign8
3SamaEL Lightbringersamael7113
4Vonko Tw Normalnizoranco2
5Госпоѓицаzenskiprikazni2
6Скрачиskraci2
7Chlamyidia Биауреалнаschiffer_pg142
8Стефан Димоски1stefan_1
9Канта Сирењеsuperextrabonus1
10Дуле СавичⓇshushmula1