TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Goran Peoski @azder
#reach: 43760   ( 689th )
#followers: 5492   ( 446th )
#1
...Вечер прв дознава: Јасна е лажен бот

Веднаш после Фчерашни...

... лажен... бот... значи не е бот, човек е... о… https://t.co/aod0xHmrqb
12ReTweets30Favorites·Details
#3
a day to remember https://t.co/Jl4rB0DSsH
4ReTweets8Favorites·Details
#4
португалија - мрежна неутралност = https://t.co/o36Bn7yBgG
5ReTweets2Favorites·Details
#5
@mindplumber @JasnaKoteska https://t.co/0EJV4BK9VC со ѕвездичка, RT :P
3ReTweets3Favorites·Details
#6
0ReTweets12Favorites·Details
#7
@NDimitrovMK @jp_euro ова е тој дипломатски речник? дека сѐ почнало со СДСМ?
2ReTweets5Favorites·Details
#8
порака од сајт за online учење https://t.co/TDqPOi0lmt
2ReTweets5Favorites·Details
#9
што ако ви кажам дека не морате да влегувате в црква? https://t.co/KqNmQjWYsk
1ReTweets7Favorites·Details
#10
@JasnaKoteska @galevski додека се развива мозокот на детето, изложување на верување не е учење критички да размислу… https://t.co/1iW4Nj1rBY
1ReTweets7Favorites·Details
#11
@FlavrSavr @Architweetka @pikabu00 барем сега знаеме кои се тие странски алужби шо го донесоа #зз на власт - угостителите 😜
2ReTweets4Favorites·Details
#12
@EStavrevska вемеровец + хуман човек = does not compute
2ReTweets4Favorites·Details
#13
The Peak VMRO Generation https://t.co/9de2zvQY6B
2ReTweets4Favorites·Details
#14
кина е чудо од земја https://t.co/QyybJKKNyh
0ReTweets9Favorites·Details
#15
@mindplumber за вас ќе кажам исто како секогаш: вие ги гласавте, вие сте криви, тие што не гласаа знаеја што добиваат
2ReTweets3Favorites·Details
#16
@CorbadziJa дури и јас се подзамислив кој го пишал твитот... до толку сум заборавил дека никој не ми дал одговор https://t.co/V0tNhYphcC
2ReTweets3Favorites·Details
#17
1ReTweets6Favorites·Details
#18
@JasnaKoteska @Kafedjiska едно е да се надеваш, друго е да глумиш лудило. од 5 мај до пред 17 имаше смисла.

следните два дена се виде кој ќе изиграва овчар, кој овца.

затоа не се ни појавив со шарените еволуционери, нека си собираат дарвинови награди без мене.

надежта е на народот, не на овчарите.
0ReTweets9Favorites·Details
#19
гершвин: американец во париз
стинг: англичанец во њујорк
трпе: македонец во скопје
2ReTweets3Favorites·Details
#20
азбука бе, после иди #з... друго ништо не се менува
2ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jasna Koteskajasnakoteska188
2Mindрluмbеrmindplumber179
3Jovan Petrovjp_euro95
4Мациviktorynik50
5Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski49
6Slobodan Jakoskiflavrsavr46
7Парго™parg045
8Имам девојкаseirdotmk42
9∫(e^x)dxenkriptirana40
10Les meraqueslecaffeine40