TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 44165   ( 678th )
#followers: 1889   ( 1665th )
#1
Како може бе доктор да ме праша што сум у хороскоп и дека поради тоа сум била склона кон брзо зараснување на рани?!
Па скини си ја дипломата!
2ReTweets33Favorites·Details
#2
“Учете странски јазици навреме!” https://t.co/IUVsdoNEhr
6ReTweets15Favorites·Details
#3
1ReTweets27Favorites·Details
#4
Твитерџија у дм е сосема друга ствар.
2ReTweets15Favorites·Details
#5
Desonanz & Cinedays ви ги претставуваат:

легендарниот електронски волшебник

~*~ DREW MCDOWALL (Live/ Concert) ~*~

- IMRE KISS ( Lobster Theremin/ HU) dj set

- Vlad K. (BORG) dj set

- Andreas Hz b2b Kronom (dj set)

- VVeltschemerz (live act)

https://t.co/6iBMgMwSEd https://t.co/7AvKdiTnHJ
5ReTweets5Favorites·Details
#6
Иам една колешка од фестивал шо секоја година коа ќе ме види ми вика дека сум ослабена и ја и верувам и затоа се опуштам после 😐
1ReTweets13Favorites·Details
#7
И јас. Всушност како и секоја. https://t.co/NoCTkIBzHd
2ReTweets9Favorites·Details
#8
Поздрав до сите афтерџии. Амин +

“За овој ден постои верување. Во очите на Митровден секој треба да биде во својат… https://t.co/fBtpFPrSfq
2ReTweets9Favorites·Details
#9
Си договоривте fuck buddies за вечер, или рано е?
1ReTweets11Favorites·Details
#10
Заебано е вц у училница и да ти се моча на сред час. Морам да ја пуштам греалицата да бучи нешто да не се слуша дур мочам.
2ReTweets8Favorites·Details
#11
Сабота е работна по школите. У случај да не ви пренесат децата... 🙃
1ReTweets10Favorites·Details
#12
Посебен круг во пеколот за ваквите. https://t.co/geFZhqT6fE
1ReTweets8Favorites·Details
#13
1ReTweets8Favorites·Details
#14
#прекрасно и не сум иронична!! https://t.co/cbOkDIO7bG
0ReTweets10Favorites·Details
#15
Седи кец!! https://t.co/jESQBoOezP
0ReTweets10Favorites·Details
#16
Прекидачите во МПЦ. https://t.co/gIfihQemPB
1ReTweets7Favorites·Details
#17
Чадоров што ќе го понесам планирам да го изгубам ☔️
1ReTweets7Favorites·Details
#18
Си ја изгубив фацата! Ако некој ја видел нека ми ја врати pleaseeee... https://t.co/pbQ9x15HAc
0ReTweets10Favorites·Details
#19
Desonanz & Cinedays present:

>> Drew McDowall + Imre Kiss + many others <<

Next Friday in your beloved city of Skopje- MKC.

Stay tuned ,)

https://t.co/dYflWLAdQJ https://t.co/NywAc8etwj
2ReTweets4Favorites·Details
#20
Try.
2ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Секси сум сиmalosexystomace36
2Артистотshkottt21
3Natashaboychenn14
4Џонтра Контраpnctovski11
5Скорќеkapnkrk10
6toshe xtoshex9
7Satanica potestas 😈damjanka_9
8dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_19
9Марче? Да, јас сум!markoratatata7
10trip_etrip_e7