TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

БаалКанКан @baalcancan
#reach: 15450   ( 1891st )
#followers: 2073   ( 1509th )
#1
Уствари ја само у Сератонин и Допамин уживам.
3ReTweets8Favorites·Details
#2
На 1000 километри од Неа, ви пишувам за Неа.
3ReTweets5Favorites·Details
#3
Ме интересира како промената на името на Аеродромот ќе придонесе за подобра иднина за мене и моите деца?
2ReTweets6Favorites·Details
#4
Некогаш најголемата авантура е само еден обичен разговор проследен со две три пива и таа личност.
1ReTweets8Favorites·Details
#5
Богомолки Маж и Жена:
Ж-Со коа си бил синоќа ѓубре едно!?
М-Од кај па знајш дека те изневерувам?
Ж-Па кај ти е главата?
0ReTweets10Favorites·Details
#6
На печалба у романија, колеги романци ме питат по шо е позната македонија? Гордо вадам балонче ж'та ракиа.
0ReTweets9Favorites·Details
#7
Sum devica i ke ostanam devica do krajot na zivotot bidejki sakam da bidam dobar primer za moite deca
1ReTweets5Favorites·Details
#8
Ама Цвета не ја украде Осман Бег велат Турците сега...
1ReTweets5Favorites·Details
#9
Тито запалил пура у Белата Куќа, јас не смеам у кафиќ? Бре!
0ReTweets7Favorites·Details
#10
Обожавам бомбони у лимени кутиијки.
0ReTweets7Favorites·Details
#11
Labavo so devoikiteeeee
P.s. cekame kromidot pohuvan da stigne lalalala https://t.co/ScJ6OG94Va
0ReTweets6Favorites·Details
#12
На прост човек кога ќе му снема аргументи, почнува со навреди.
0ReTweets6Favorites·Details
#13
Абре мали деца, ќе чујат некој збор и одма у опис го стават на селфито.
0ReTweets6Favorites·Details
#14
Продавам искористени билети од ЈСП, погодни за фасови. Цена inbox.
0ReTweets6Favorites·Details
#15
Kako se vikas?
Makedonka
Aaa po drzavata nasaa
Ne po pleskavicata
1ReTweets2Favorites·Details
#16
'Немам време' е чисто непоштовање ама oh well...
1ReTweets2Favorites·Details
#17
А шо се вреѓаш од вистината дека изгледаш како Пикасо да те цртал на заебанција?
0ReTweets4Favorites·Details
#18
Многу си грда за да работиш у Владата.
0ReTweets4Favorites·Details
#19
Јас си набавив огнофрлач за предстојниот снег.
0ReTweets4Favorites·Details
#20
Одамна некој се нема гордеено со мене.
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Ванчо постариотkarsijak18
2Господин Артан Грубиlpvistinskicoek18
3♈Вентор🎓flower96_14
4Ᏸ∀ƮƸ ♈batemkd9
5ЈаС со БрАдАтА_jo_van7
6Стојко Мојовstojkomojov6
7Реториоprkosot5
8ЧУВАРsmensky4
9PokojniTozajaopokojnitoza4
10iBOY☘️yelrambobtwo3