TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

⚡Балди Мартин⚡ @baldymartyn
#reach: 30068   ( 1113rd )
#followers: 396   ( 7227th )
#1
Прво веруваш во магија после сфаќаш дека тоа било само илузија.
Исто и со животот.
5ReTweets15Favorites·Details
#2
Да ми се фаќаше книга колку шо ми се фаќа цицка, досега ќе дипломирав.
5ReTweets10Favorites·Details
#3
Другар ме одбегнува за да мине повеќе време со другарка моја оти ја свиѓа.
А нема појма дека не ја интересираат машки покрај кариерата. 😂
4ReTweets9Favorites·Details
#4
Иако ми заби нож во грб за последен пат ти посакав среќа.
Си реков ај, греота си. Ѓубренце си.
Со тој памет, ќе ти треба среќа понатаму.
2ReTweets12Favorites·Details
#5
Женскава има јаки живци...
- Па оти и се цицките толкави? Очигледно е дека се полни со живци.
3ReTweets7Favorites·Details
#6
*прави селфи*
хмм..не сум убав бе.

inner me: Абе сеа убав си ама не си баш онака 100% убав.
2ReTweets10Favorites·Details
#7
Секој со својата среќа а никој од нив да ги смири комплексите и љубомората. Хехе оваа моја чудесна земја. Овај цел свет. Уствари да де, Земја ни се вика планетата.
2ReTweets10Favorites·Details
#8
Кај девојка поштувам да е женско.
0ReTweets12Favorites·Details
#9
Кога мислиш дека нешто е дно. Братче освести се дека во дно се претворил тој креветот од кој немаш мрднато!
2ReTweets5Favorites·Details
#10
среќен роденден
@101ot и се најдобро!
2ReTweets5Favorites·Details
#11
Поминало тоа време:
Ефтино а квалитетно.
2ReTweets5Favorites·Details
#12
Банкарот вели 280!
- Прифаќам.
Ќе ја отвараме кутија број 23?
- Да.
Кутијата вели ПОЛОВИНА!!!
- Епа доста се и 140. Фала.
1ReTweets7Favorites·Details
#13
Сега на ладново ми текна да се шишам кец. БУДАЛА!
1ReTweets7Favorites·Details
#14
Мирисот на нејзините цицки...
#третасмена
2ReTweets4Favorites·Details
#15
Велат ако имаш силна желба, универзумот ќе ја чуе и ќе ја исполни.
Изгледа сите мои желби додека патуваат метеори ги удираат.
1ReTweets6Favorites·Details
#16
Дрекселмаер молеле за работници во Прилеп.
Епа со тие мизерни плати што ги давате на луѓето и без тие што ги имате ќе останете.
#draexlmaier
1ReTweets6Favorites·Details
#17
Колегава се влече по колешкава мисли ќе ја освои. А нема појма дека она се дружи со 2-3 други машки кои и се исто така во фриендзоун.
#хехе
1ReTweets5Favorites·Details
#18
Не е заебанција ова со факултетов луѓе... Страшна слика.
1ReTweets5Favorites·Details
#19
Ајде госпожа, цуцни го малце за #ДобраНоќ
1ReTweets5Favorites·Details
#20
Си се променил.
- Не се променив само се здебелив.
2ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1101от101ot1
2Еск0барeskobar_od_sk1
3Круме Кепески Ботkepeski1
4lil сандреssassy961
5Царевата Ќеркаcarevata_kerka1
6Луциферja_dvojnik1