TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

BanAna @banankata
#reach: 76695   ( 231st )
#followers: 1934   ( 1621st )
#1
Цицките се доказ дека мажите можат да се сконцентрираат на две работи истовремено.
49ReTweets180Favorites·Details
#2
Рендом кафич у Виена.
Зошто кај нас нема вакво место? https://t.co/KxUlZyNIa4
23ReTweets159Favorites·Details
#3
Новинарствово у македоња. https://t.co/dF0uTwJ05B
9ReTweets46Favorites·Details
#5
И тука сте лицемерни, а никој не ве знае.
7ReTweets30Favorites·Details
#6
5ReTweets34Favorites·Details
#8
Имам нова кујна.
#третасмена https://t.co/fxVMg3a5Ma
3ReTweets32Favorites·Details
#9
Чекам од нигде да се појави некоја кралска лоза у Македонија, па сите тука да расправаме за нивните активности, потекло и хирови.
4ReTweets28Favorites·Details
#10
1ReTweets36Favorites·Details
#12
Is it goodnight
Is it good morning
Is this real life
Are you performing?
You're like a vision
I can't control
We're in a movie
I'm playing a role.
7ReTweets16Favorites·Details
#13
Секој кога сака, знае да е срцка.
Само ебаве, нејќете!
5ReTweets22Favorites·Details
#14
Баш ми е жал што на англиски не можам убаво да го преведам "ме боли к*рот за тебе".
5ReTweets21Favorites·Details
#15
#ОнаКога сакаш да кажеш милион ствари, а од уста не може да ти излезе ни збор.
4ReTweets24Favorites·Details
#16
- Ќе сакаш да ми ја испеглаш кошулава?
- А ти ќе сакаш мене да ме испеглаш?
3ReTweets27Favorites·Details
#17
Од популустичките мерки на #жмро воздухот е ваков гаден.
И затоа сеа не серете за дестимулацијата на фосилни горива, така треба.
4ReTweets23Favorites·Details
#19
Дечки, итно ми треба преведувач на германски.
Многу краток текст, 2 реченици.
Плс рт?
9ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Каља ☆katemagritte76
2Dr. Phalluslesenpeperut57
3De Heks 👑sarahshei152
4Canadian Coyotespacebloomp49
5Angélique™ladamedumonde42
6Mindрluмbеrmindplumber39
7баба зинетиcentraphor0938
8Kurac® NaBiciklu™nebiten_37
9Грејт Манитуfirewaterme36
10EmptyPersonadarkhour_seeker33