TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 22440   ( 1413rd )
#followers: 1685   ( 1881st )
#1
Моиве на викенд во Банско, на вибер утрово прашуваат:"Како си?".. одговарам "ГЛАДНО".. враќаат:"Ха ха ха, ние се најадовме и за тебе". WTF?
15ReTweets64Favorites·Details
#2
Пирова победа се слави со огномет кога луѓе спијат.. Срам и арам да Ви се гласовите што ги добивте.. И едните и другите! СИТЕ СТЕ ИСТО ЃУБРЕ
6ReTweets29Favorites·Details
#3
Кретени сте ко претходните со ова огнометот !!
4ReTweets16Favorites·Details
#4
Огнометов педерчиња не Ви требаше сега ..луѓе сме, утре на работа.. Срам да Ви е за ова СРАЊЕ !!
3ReTweets10Favorites·Details
#5
@leonidspar1 ... Фала, но веднаш морам во штаб ахаха .. * треба да се заработат пари за Малдиви ..
3ReTweets5Favorites·Details
#6
@leonidspar1 За жал, кај нас, најмногу и премногу зборуваат баш тие што не знаат што зборуваат .. или така им одговара да зборуваат :(
1ReTweets8Favorites·Details
#7
@leonidspar1 едноставна .. ако може ...
1ReTweets7Favorites·Details
#8
@toopersonal_1 .. и тие што ја поставиле на таа функција + истрага за водењето на бремеността, број и стручност на… https://t.co/7CwOuhVYkR
1ReTweets6Favorites·Details
#9
@ZBubamara @leonidspar1 А мудростите на овој Чао Пао Устао Стао .. не секогаш се совпаѓаат со нашево не-време ..
1ReTweets4Favorites·Details
#10
@StojkoMojov @Dijasporata @ZdravstvoMK Приказната е поинаква - лек што не е на позитивна листа не може да биде се н… https://t.co/Ic3WVYz0Mf
1ReTweets4Favorites·Details
#11
@igorperkovski ..па не, затоа што не е само еден ден во годината за тоа ...
1ReTweets4Favorites·Details
#12
Пиротехника без официјална дозвола да се забрани и да се санкционира ! Пола кардиологија ја наполнивте! Не е на татко Ви чифликот, запомнете
1ReTweets4Favorites·Details
#13
@kolumnistot @StojkoMojov @Dijasporata @ZdravstvoMK Може и други линии, ама ова е истиот добро испробан трик пред и… https://t.co/ioanjfnHLM
1ReTweets3Favorites·Details
#14
@ZBubamara @leonidspar1 ..možda ostanem s praznim rukama ako opet odbijem .. več dugo me zove i čeka :(
1ReTweets3Favorites·Details
#15
@VolvoMk @JBurgundi Може.. му фалат чаши за во "Винил" ;)
0ReTweets5Favorites·Details
#16
@StojkoMojov @Dijasporata @ZdravstvoMK Здружението на пациенти со леукемија нека покаже јавно колку пари годишно му… https://t.co/iBLHo2a21b
1ReTweets2Favorites·Details
#17
@epilepsizdruz @StojkoMojov @Dijasporata @ZdravstvoMK Треба секој да добие соодветна здравствена заштита ...но ова… https://t.co/Sh29wehsLA
1ReTweets2Favorites·Details
#18
@leonidspar1 Некои никогаш не ја наоѓаат смислата, некои пак застануваат на половина животен пат. Ретки се оние кои… https://t.co/WloxNPGv75
1ReTweets2Favorites·Details
#19
@igorperkovski @Eskobar_od_SK Неверојатно убаво ...секако дека треба многу грижа и нега, но навистина убаво за очи ;)
1ReTweets2Favorites·Details
#20
@leonidspar1 Ааа не .. не смее така незабележано да мине ... мора да се документира со селфи - инаку не се важи :(
1ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1leonidsparleonidspar198
2Зоран Мијалковzoran_mijalkov60
3Red Cloudgoranvitez55
4Nikolanekojnikola55
5igor perkovskiigorperkovski45
6Џокер Молотовthajoker_mk36
7ЧокоАнѓушевoffdutycomedian28
8Стојко Мојовstojkomojov23
9Мин. за здравствоzdravstvomk22
10Kakistocracydijasporata21