TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 25958   ( 1282nd )
#followers: 258   ( 9789th )
#1
Значи ако ми се допаднеш мене, најверојатно имаш некој психички проблем.
4ReTweets11Favorites·Details
#2
Мојава надеж никако да умре.
3ReTweets9Favorites·Details
#3
Сакам некој што ќе го сакам толку многу и нема да ми биде мака да му правам палачинки во недела навечер.
3ReTweets8Favorites·Details
#4
Денов е совршен да имаш дечко и да му се качуваш на глава 😁
1ReTweets13Favorites·Details
#5
Многу сакам да пешачам сама. Најдобар начин да исфрлам нервоза, а никој да не настрада.
1ReTweets6Favorites·Details
#6
Најлошото коа си нервозна и сама дома е што нема ни со кого да се искараш.
1ReTweets6Favorites·Details
#7
Не моеш да трошиш пари ако ги немаш.
1ReTweets5Favorites·Details
#8
Можеш на пример и само да лежиш до мене и ништо да не зборуваш.
1ReTweets5Favorites·Details
#9
Сакам да верувам во тоа дека симпатијата дојде во истиот кафич откако ми виде стори дека сум таму.
1ReTweets4Favorites·Details
#10
Со него, сите точки ми се слаби точки.
1ReTweets4Favorites·Details
#11
Ноември, 2017 година, а 80% од луѓево не ставаат рака кога кашлаат или киваат ебате тоа глупаците.
1ReTweets4Favorites·Details
#12
@Hedera_Genus не можам да издвојам омилена од него, ама оваа некако посебна ми е..
https://t.co/ISUAM4ddoV
1ReTweets4Favorites·Details
#13
Лабава сум ко да неам колоквиумска наредна недела.
1ReTweets3Favorites·Details
#14
Зелен чај е љубов.
1ReTweets3Favorites·Details
#15
Mislam.. Mozam i poinaku da ti se kacuvam na glava ama kako sakas ti si znaes golem si.
0ReTweets6Favorites·Details
#16
Значи нема мускулче кое не ме боли.
0ReTweets5Favorites·Details
#17
@nalutilus @SmoothManMk @ArslaJeMeniBog @tetkaTrende @MarincePink @Unejardin Воспитана, невоспитана, ќе има дечко,… https://t.co/4derpdjfgj
0ReTweets5Favorites·Details
#18
@podlizurka Кај нас ќе си ги наполнат торбите за дома..
0ReTweets5Favorites·Details
#19
"ТАМАРА ја подзаборавивте...
Ама имате нова...
ВАЛЕРИЈА се вика
има седум години
и еден тумур на мозочето"

Колку треба да си ненормален за ова да го напишеш? Ми се гади кога гледам какви се постојат. Одвратни сте. Сите.
1ReTweets2Favorites·Details
#20
Вас како мали не ве научиле дека се џвака со затворена уста?
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1[Не]Видливиот™jovica_c37
2Sasho Andonovdr_koljo8
3НапаленаЧупакабраninjazelka7
4Артистотshkottt7
5Леголасvajldy6
6✨БизуБизуim_reincarnated5
7Горчлив Бадемamygdala_amara5
8Пандреа 🐼trde_4
9Windunejardin3
10Ellie Moira Catricem_etamorfoza3