TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

владимир @bigorliv
#reach: 19221   ( 1659th )
#followers: 74   ( 19158th )
#1
Он е систем администратор во уметноста.
7ReTweets6Favorites·Details
#2
Dobrila je bila dobar odabir.
4ReTweets5Favorites·Details
#3
Дел сум од мото банда.
4ReTweets2Favorites·Details
#4
како ми вели: мрш таму магаре едно ~ како слушам: те сакам сонце мое мило
3ReTweets3Favorites·Details
#5
Пронајди ме, среќо.
3ReTweets3Favorites·Details
#6
sakam drugite da osetat smea
2ReTweets5Favorites·Details
#7
згрешив, кога ја барав среќата во туѓите усни, мое најмило.
2ReTweets2Favorites·Details
#8
Нема знаење тука, се е и приказна и квалитетна доза на гомна.
2ReTweets2Favorites·Details
#9
Се интересирам за племенита информација пред сѐ.
2ReTweets2Favorites·Details
#10
Мислам на кафе Це за повојница.
2ReTweets2Favorites·Details
#11
Кроткото јагне. https://t.co/aPyHTHk3qc
2ReTweets1Favorites·Details
#12
погледот кон цотот ми е дефиниран преку драга личност. Поради тоа многумина мислат дека Владимир е истата личност како и он. Но, се лажат.
2ReTweets1Favorites·Details
#13
Колку те сакам човеку, иако си постар.
2ReTweets1Favorites·Details
#14
имам толку да споделам, но најчесто едноставно само се допирам.
2ReTweets1Favorites·Details
#15
Zenite se prevrtlivi.
2ReTweets1Favorites·Details
#16
не верувај во тоа дека профилов претставува една физичка личност
2ReTweets1Favorites·Details
#17
допири
2ReTweets1Favorites·Details
#18
Beznacajnost.
2ReTweets0Favorites·Details
#19
Владо Георгиев ми е далеку побитен од жена, мачак.
2ReTweets0Favorites·Details
#20
Пред големите голем, пред малите мал. Неосудникот. https://t.co/Rz33Utbo9X
1ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1meñsvivadixiesubmar4
2рембрантdete_od_beton1
3PepiPepitoperopepito1
4Čovečki templejtazhdaja1