TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Магнолија @bitch_switch
#reach: 89384   ( 125th )
#followers: 8867   ( 167th )
#1
Најмногу од се мразам глупи изговори, или можете или не можете.
Или сакате или не сакате.
Нема потреба од теглење нос.
32ReTweets67Favorites·Details
#2
Понижување ви е да купувате облека од пазар па плаќате дупло по бутици??
25ReTweets79Favorites·Details
#3
Џабе тишината ако не уживаш во неа.
22ReTweets67Favorites·Details
#4
Премногу дозволувате непознати ликови да ви влијаат на расположението.
23ReTweets57Favorites·Details
#5
Денес е луксуз да имаш мир.
25ReTweets42Favorites·Details
#6
Секој ден имајте навика да ги отстранувате непотребните личности во вашиот живот.
21ReTweets46Favorites·Details
#7
Не ги учите уште од мали дека се принцези, цел живот ќе мислат дека се.
18ReTweets51Favorites·Details
#8
Тој што ќе успее да ве смири за краток период, тој да си го чувате.
16ReTweets54Favorites·Details
#9
Како бе така сте дошле на твитер и не признавате туѓо мислење туку упорно тврдите дека вашата теорија е права?
17ReTweets48Favorites·Details
#10
Пошто е сељак, педер, плачко, самобендисан и грд, а никој не ја гледа оваа страна туку само она што им одговара. https://t.co/DnBis8fSsq
14ReTweets57Favorites·Details
#11
Таа што знае да цепи дрва, таа да си ја чуваш.
16ReTweets50Favorites·Details
#12
12ReTweets59Favorites·Details
#13
Со другарка со која бевме неразделени по цел ден, немам зборувано речиси цел месец, затоа што се омажи.
Тоа е, луѓето се менуваат.
9ReTweets64Favorites·Details
#14
Ако сега на 18 години си невоспитана лигла, која е пуштена од родителите кој знае каква ќе бидеш во иднина.
10ReTweets60Favorites·Details
#15
Не се фали со парите на татичко 😉
12ReTweets52Favorites·Details
#16
Премногу се замарате за личности кои со прст не би мрднале за вас.
Колку побрзо го сфатите тоа, толку подобро за вас.
17ReTweets36Favorites·Details
#17
За пуст фејв куќа под хипотека ќе си ставите.
16ReTweets39Favorites·Details
#18
Ако ме стега срце, значи плаќам сметки.
14ReTweets43Favorites·Details
#19
На тастатура сите сме јаки, ај на дело да видеме.
14ReTweets42Favorites·Details
#20
Како до 100 + фејвови и ретвити.
- Најди куче.
- Сликај го
- Постави на твитер и плачи дека е изгубено
12ReTweets44Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1536
2🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat29
3Ненајаденact_a__fool18
4Meto Iliev♈imiteiphone15
5Ептен Лудmadeptenlud13
6[Не]Видливиот™jovica_c13
7EmptyPersonadarkhour_seeker11
8Флафиkarfiolka11
9GorgeKocevgorge_kocev11
10САЛЕsale_bt19