TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Русокоса девојка @blondy165
#reach: 63250   ( 367th )
#followers: 913   ( 3479th )
#1
Под мост кога сереше срце ми трепереше, а кога прдна умот ми се мрдна !!!! https://t.co/6jB4MT7CRB
25ReTweets96Favorites·Details
#2
Која е потребата од давање лажна надеж?
29ReTweets74Favorites·Details
#3
Му кажав да.
@FarbanCrn 💗 https://t.co/dbOuNOpbZH
8ReTweets107Favorites·Details
#4
Далечино ужасна си.
26ReTweets51Favorites·Details
#5
Само сакав да те сакам.
19ReTweets49Favorites·Details
#6
Ми доаѓа да се спакувам и да одлетам.
16ReTweets44Favorites·Details
#7
И јас имам свои граници на толеранција.
16ReTweets40Favorites·Details
#9
Во тебе гледам дел од себе.
15ReTweets32Favorites·Details
#10
Другарче замина од државава секој ден се слушаме.
"Другарче" останува тука, не сака ни здраво да каже.
Бирај ги другарите.
11ReTweets41Favorites·Details
#11
Разговор фали дечки...вистински, искрен.
Без маски, без лаги.
12ReTweets35Favorites·Details
#12
Убавааа убава моја.мп3
12ReTweets30Favorites·Details
#13
Цел освоена!
Горда на себеси!
Утре, нова цел ќе освојам.
9ReTweets37Favorites·Details
#14
Нашата приказна нема почеток, ни крај.
14ReTweets22Favorites·Details
#15
Ние двајцата сме за во бестрага.мп3
9ReTweets36Favorites·Details
#16
Се здебелив, а зимата уште не дојде.
9ReTweets32Favorites·Details
#17
Врнежкиво утро.
Сончево во душата, бидете ми позитивни и насмеани.
Добро утро убави.😍 https://t.co/uZ4Ywx9Ycv
8ReTweets33Favorites·Details
#18
Уште си ми се.
11ReTweets23Favorites·Details
#19
Таман си викаш ми тргна во животов и оп. https://t.co/pii4DwQOOb
11ReTweets22Favorites·Details
#20
Човекот има два големи проблема:
-Првиот кога да почне.
-Вториот кога да запре.
9ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ФарбанЦрнfarbancrn23
2Еск0барeskobar_od_sk8
3Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot157
4САЛЕsale_bt17
5На Дедо Најпаметниотi_najubaviot5
6♛**I was she **♛milica275240714
7Annahindig05alpha3
8Waiterwaitermkd3
9инспектор блокpoceldendoma3
10GorgeKocevgorge_kocev3