TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Персона нон Плата @bojankuk
#reach: 34820   ( 952nd )
#followers: 789   ( 3973rd )
#1
Бројчаникот апдејтиран другари https://t.co/o7jrcnmeku
23ReTweets34Favorites·Details
#2
Тетово вечерва... https://t.co/dOycckBXDB
18ReTweets28Favorites·Details
#3
*Се мисли дали да гласа за Теута https://t.co/l5LatFASA5
14ReTweets34Favorites·Details
#4
Нека поседи ова малку подолго https://t.co/lTzeduhq4Z
7ReTweets18Favorites·Details
#5
Подарувам викендица и џип поради заминување во странатво, предност имаат поповите. Повеќе инфо на:
070143117
078143480
8ReTweets12Favorites·Details
#6
Совршената свадбена фотографија сепак постои другари https://t.co/jV93HLjD7j
4ReTweets18Favorites·Details
#7
Просечен фиромец be like: https://t.co/gcQ1wItIIA
2ReTweets10Favorites·Details
#8
Денеска ме допре џандар со радар на автопут и ми рече дека споро сум возел сум го кочел претицуењето и тоа е све што треба да знаете за денов
2ReTweets7Favorites·Details
#9
Mis zimska ubavica s.Mrzenci https://t.co/4XjUrlZMnS
2ReTweets7Favorites·Details
#10
Меѓу нај паптетичните работе што ги гледам периодов, е глумењето на Канал5 на независна и објективна телевизија
3ReTweets4Favorites·Details
#11
Купи - Продај these days https://t.co/8PDAxTwFjs
2ReTweets6Favorites·Details
#12
Купи-продај стана една група за разменуење сликичиња од чипс за мобилен што никому не му паднал до сеа
2ReTweets5Favorites·Details
#13
Твитер од андерграунд социјална мрежа, стана страв и трепет да се устручаваш што пишуеш. Јер works at vlada na RM
1ReTweets8Favorites·Details
#14
PISIVAJTE MOI MILI SO GOLEMI BUKVI KAKO MENE BEZ KOI JAS NE BI BILA JAS feeling-awsome https://t.co/JoCBmVSQGr
2ReTweets4Favorites·Details
#15
Трошите наши пари за патувања и ручеци!
*Наручуе Ф'стаци за 5000 евра и лета у бизнис класа
2ReTweets4Favorites·Details
#16
На вести анкета низ Тетово за водата...
-Господине дали приметивте разлика во вкусот на водата?
-- Незнам, ја пием само раќија
-
-
1ReTweets6Favorites·Details
#17
Реков цела дрога да се запали!
*стануе богат https://t.co/hFKmT6GAam
1ReTweets3Favorites·Details
#18
Све што треба е Шилегов со неговиот заменик Малиќи е да тури алкохол на позитивна листа за хронични случаи
1ReTweets3Favorites·Details
#19
Речено сторено! Договорен Јоце Панов во пекара Џими, Кукуречани! Се гледаме во петок! https://t.co/m8K2h3rC7Z
1ReTweets3Favorites·Details
#20
Тетовска чешма https://t.co/G8DF3SHX0P
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Luda Maratetovskojabolce18
2Ликеркаana_od_vtori11
3Командант Маркmilanzng7
4Annahindig05alpha5
5Импулсивнaimpulsivna3
6Куклешrmfcmk3
7🇦🇱 Командант Шеваљ Jr. 🇦🇱el_megunogovic3
8Пази ЛЕЏАloshgze2
9Aleksandar Tortevskiatortevski2
10Vokivoyoob21