TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бони Топ @bonitopp
#reach: 129174   ( 18th )
#followers: 23229   ( 6th )
#1
Уживај, да се грижев за туѓото мислење анкети ќе правев
114ReTweets268Favorites·Details
#2
Пред употреба на јазикот употреби го паметот
100ReTweets227Favorites·Details
#3
Ако не си се сјебал во животот неколку пати не живееш како што треба
86ReTweets223Favorites·Details
#4
Не ја разбирам потребата да се слави Халовин кај нас
58ReTweets276Favorites·Details
#5
Гледам слики од Малдивите и си викам боже кај све не живеам
66ReTweets219Favorites·Details
#6
Денес било ден на штедењето штедете нерви луѓе, пари секако нема
76ReTweets186Favorites·Details
#7
Кога некој сака да земе нешто што е мое https://t.co/TC8Wgm8nFO
67ReTweets170Favorites·Details
#8
Кога ќе ми каже 20 годишна дека сака помлади ми иде да ја прашам дали знае пелени да менува
61ReTweets179Favorites·Details
#9
И секогаш тие што ги правите совршени на крајот испаѓаат дека се далеку од совршени.
64ReTweets167Favorites·Details
#10
Добриот секс до комшии се слуша
54ReTweets185Favorites·Details
#11
Оние работи што ги чував за секој случај, ми притребаа откако ги фрлив
47ReTweets199Favorites·Details
#12
Мобилните телефони се црната кутија во една врска/брак
45ReTweets182Favorites·Details
#13
Сите ќе дојдете на ред - Кармата
51ReTweets158Favorites·Details
#14
Оти перете на празник затоа сте вакви.
53ReTweets149Favorites·Details
#15
Ние што немаме 280 карактери ќе си го користиме тој едниот што си го имаме
47ReTweets143Favorites·Details
#16
43ReTweets147Favorites·Details
#17
Кажи нешто за себе?
- Мразам вакви прашања.
45ReTweets133Favorites·Details
#18
Здрава храна, нездрави цени
41ReTweets134Favorites·Details
#19
Кај нас потешко излегува вистината на виделина јер магла
42ReTweets130Favorites·Details
#20
Кога пцујам по список ја умирам дамата во мене
40ReTweets134Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д.Д.Ј.drndrnjarinja_22
2г. г. Еџedge97210
3BanAnabanankata7
4crvenokosata2eyeshadow6
5Бен Квик🔫prilepcanecot6
6♕Љубовџиката♕batmanishot6
7toshe xtoshex6
8баба зинетиcentraphor095
9Poison Ivyhedera_genus5
10Еск0барeskobar_od_sk5