TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Natasha @boychenn
#reach: 82842   ( 174th )
#followers: 10188   ( 128th )
#1
Абе со инка да им тураш нема да научи политичар дека овие не се облакаат вака наопачки!
Неписмен народ. https://t.co/vkGnmhhwlS
35ReTweets170Favorites·Details
#2
Ми викаше мајка ми "џабе глумиш лудило, ќе живееш сама ќе сфатиш дека не можеш да готвиш без кромид" и еве ја користам оваа прилика за да ја поздравам дека беше во право.
16ReTweets190Favorites·Details
#3
Најди некој што ќе те гледа како што он гледа во мене ❤ https://t.co/lzbwax2mI5
17ReTweets163Favorites·Details
#4
Зошто мори гледаш други животни на интернет? https://t.co/e9fNfP1LO4
11ReTweets128Favorites·Details
#5
Седат луѓе на нет и се убедуваат дека жените лажеле дека пораѓање болело затоа што ако болело толку немало да сакаат второ дете. https://t.co/L0VX9UkWxV
15ReTweets80Favorites·Details
#6
Дечки, Ветеринарница е сега и на твитер, па заследете :)
@veterinarnica 😺
24ReTweets42Favorites·Details
#7
И сеа децава шо лепеле слики од полугола соученичка низ школо не треба да се рашамараат? На пица да ги однесеме?

https://t.co/SWtdEJfAf8
16ReTweets59Favorites·Details
#8
Морган Фриман ја добил првата филмска улога на 52 години.
Затоа само стар го знаеме ❤
8ReTweets71Favorites·Details
#9
Затоа што се срамите децата да ги воспитувате како кучиња со казна и награда затоа не ве слушаат и се невоспитани дерлиња.
9ReTweets60Favorites·Details
#10
Pray for me! Се зачленив во "женски домаќински муабети" за да ја промовирам @veterinarnica и еве 12часа подоцна коментирам на постови и загрижена сум за здравјето на членка на групата 😒
4ReTweets57Favorites·Details
#11
Мојата мала goth принцеза со црни усни :) https://t.co/jYPpGKOfp8
1ReTweets65Favorites·Details
#12
Македонци на интернет: се бунат дека полицијата собирала пијани девојчиња.
Треба да им се прости само затоа што се девојчиња? Демек ок е да се влечкаат пијани и да повраќаат на улица?
Шо ви е?
5ReTweets44Favorites·Details
#13
За сите што имате или планирате да имате домашно милениче :)
#FF @veterinarnica
14ReTweets16Favorites·Details
#14
Иииии наградата за најлошо паркиран шупак goes to ⤵⤵⤵ https://t.co/orQAIkhIF4
7ReTweets35Favorites·Details
#15
Зиги денес го имаше првото хомосексуално искуство. Машка чивава со име Нинџа проба да му го натопори. Чивава. Нинџа. 😂😂😂
2ReTweets44Favorites·Details
#16
Веѓа vs хируршка капа, сезона есен/зима https://t.co/nySMqtACLN
2ReTweets43Favorites·Details
#17
Абе кацити! https://t.co/XdF7rUGYSL
4ReTweets31Favorites·Details
#18
Го вакциниравме кучето, чекаме да му се поништи аутизмот.
4ReTweets29Favorites·Details
#19
Дојде зима 😢 https://t.co/O0FGRaQVMy
1ReTweets37Favorites·Details
#20
И знам дека не завршиле сите ветерина ама "maceto e zgrceno ne mrda sto da pravam a da ne odam na veterinar". Да не зимаш мачка ебате!
4ReTweets24Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ветеринарницаveterinarnica23
2Пердуфpikabu0020
3RēnåTabaad_influence13
4Скорќеkapnkrk13
5Emilytheemily_b13
6Јас Анаjassumana12
7Џотоgiotto_mkd10
8Ентропијаsanjalazanja10
9Омај(ФАЌИН)гад!0majgad9
10trip_etrip_e8