TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бранче @branchebananche
#reach: 83520   ( 170rd )
#followers: 1098   ( 2911st )
#1
Љубоф не бира бре... https://t.co/vt0nhdvW7d
40ReTweets167Favorites·Details
#2
-На што помислуваш прво кога отвараш очи на сабајле?
-На тебе! А ти?
-Ја на кафе
29ReTweets117Favorites·Details
#3
Слобода на говор и слобода за јадење гомна не е исто
27ReTweets100Favorites·Details
#4
Играј си со добар човек па после глеј како бајчето се претвора во ѕвер
29ReTweets84Favorites·Details
#5
Добрите луѓе добро ги заебале
Јер доброто со добро се враќа...
26ReTweets81Favorites·Details
#6
Некој ќе те остави без зборови некој без здив а има и такви што ќе те остават без мозок
25ReTweets77Favorites·Details
#7
Ти си савршенство од срање... 🎶
22ReTweets77Favorites·Details
#8
Она нека исцепи дрва ти запали го ќумбето пушти и ја Seх on fire дур и вариш чај и гушни ја да не и биде ладно
19ReTweets83Favorites·Details
#9
Изгубена е шанса
Се моли чесниот пронаоѓач
Да не ја пропушта...
23ReTweets70Favorites·Details
#10
-Колку кафиња можеш да испиеш дневно?
-Сите...
22ReTweets68Favorites·Details
#11
Изгубени се нерви
Се моли чесниот пронаоѓач да не се нервира
21ReTweets69Favorites·Details
#12
Идеш у банка отвараш штедна книшка ги орочуваш преостанатите живци и оп обезбеден за идните стресови
20ReTweets72Favorites·Details
#13
Не ме покривај со ќебе
Покриј ме со себе...

#третасмена
20ReTweets70Favorites·Details
#14
Есенски дождови... љубоф🍁🍂 https://t.co/vVNr2N2IyR
15ReTweets84Favorites·Details
#15
-Сине ајде да ручаш
-Чекај глеам голи тетки на Инстаграм
-Ама ти немаш Инстаграм
-Ја неам ама тато има
20ReTweets69Favorites·Details
#16
-Што сакаш да бидеш коа ќе пораснеш ?
-Сакам да бидам што подалеку од Македонија...
19ReTweets71Favorites·Details
#17
Твит
Некому е провокација
Некому е инспирација
13ReTweets87Favorites·Details
#18
Укради и ги штиклите срцето може секој
20ReTweets64Favorites·Details
#19
Ах бре животе
Живни малце, ми се живее...

seen
18ReTweets69Favorites·Details
#20
Ништо не трае вечно ни тагата ни несреќата ни депресијата....
Освен во Македонија
18ReTweets66Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1iBOY☘️yelrambobtwo24
2Методија Белевскиmetodija6911
3БелиотЏаволpinoccio12129
4Dino Ringovringovdino7
5Хер Искендер Пашаpashaiskender7
6Кукуњавскаemmyllija7
7Аритмијаsnowgirly26
8Macronimamacronima6
9Тркаљофкаtrkaljofka5
10Царевата Ќеркаcarevata_kerka5