TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 92291   ( 106th )
#followers: 2456   ( 1301st )
#1
Есен на Езеро...убо било https://t.co/icNXBljiBw
14ReTweets82Favorites·Details
#2
20ReTweets54Favorites·Details
#3
Полна Месечина во #Дојран https://t.co/oNmmwju0Js
13ReTweets67Favorites·Details
#5
Овој пола работи од сестра му облекол https://t.co/jhS0xbMJL1
14ReTweets54Favorites·Details
#6
Апел до властите: не го стартувајте зимското сметање на времето. Да си бидеме зоната која сме реално!
15ReTweets40Favorites·Details
#7
Овде да имам кафетерија со кроасани и крофни! https://t.co/R8iT8TfWjp
9ReTweets49Favorites·Details
#8
Јас цртам! https://t.co/aics1zJBKO
7ReTweets47Favorites·Details
#11
Ќерка ми во секој џеб, во секој новчаник, во секој ранец, во секоја јакна има пари...
Цел живот да има!
7ReTweets39Favorites·Details
#12
9ReTweets28Favorites·Details
#13
Ќерка ми е у стање 3 саати ливчиња за препишување да спрема отколку да седне да научи!
7ReTweets33Favorites·Details
#14
Се тркале бе! https://t.co/DZYPjAlfd1
12ReTweets14Favorites·Details
#15
Не јадам дуњи, мушмули и јапонски јаболки
#исповед
6ReTweets29Favorites·Details
#16
За сите мои душебрижници https://t.co/HX26IVlrtS
8ReTweets22Favorites·Details
#17
Вечер вака https://t.co/XsX1BixlBl
2ReTweets39Favorites·Details
#18
Светат си сијалици на Плоштад во 8 и 10 наутро https://t.co/xwilT2L1SI
7ReTweets21Favorites·Details
#19
Ако не се сеќава на ова мал/а е за тебе
#чоколадо https://t.co/JzcPNG5Owx
3ReTweets33Favorites·Details
#20
7ReTweets18Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus60
2Др Арсланагићarslajemenibog30
3conquistadorthe_archiman29
4На Дедо Најпаметниотi_najubaviot29
5Minelawitches18
6Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1518
7Canadian Coyotespacebloomp17
8Д.Д.Ј.drndrnjarinja_16
9Mindрluмbеrmindplumber16
10Kurac® NaBiciklu™nebiten_16