TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

⭐Бунтовничката⭐ @buntovnickata
#reach: 76243   ( 202nd )
#followers: 4846   ( 542nd )
#1
Ќе те убедуваат дека не можеш, само затоа што не успеале они!
44ReTweets111Favorites·Details
#2
И во тмурните денови има по некоја убавина! #ДоброУтроhttps://t.co/i2exai51qM
31ReTweets134Favorites·Details
#3
Јас си мислев пеперутки во стомак имам, оно киселина во желудник било!
34ReTweets98Favorites·Details
#4
Кукаат не им чинело времето, а да си погледнат во душите уплав ќе фатат!
31ReTweets67Favorites·Details
#5
Секој може да сочуствува со тагата на пријателот, ретко кој има карактер да сочуствува со успехот на истиот - О.Вај… https://t.co/S2K1Un1dmR
21ReTweets89Favorites·Details
#6
Нацртај срце преку небото 💛💙💜☺ https://t.co/LVjVExML2n
22ReTweets79Favorites·Details
#7
Со збор се тепа повеќе, одколку со рака!
23ReTweets72Favorites·Details
#8
Најубаво чуство е она кога знаеш дека, твоето присуство или отсуство на некого му значи!
25ReTweets60Favorites·Details
#9
Секој со својата мака! https://t.co/4WZiO7oOr4
22ReTweets67Favorites·Details
#10
Оној кој игра чисто, никогаш не победува!
21ReTweets60Favorites·Details
#11
А некои освен #љубов немаат што друго да дадат!
21ReTweets56Favorites·Details
#12
Сум се стуткала во кебе ко книжна пара во еврејски џеб!
15ReTweets70Favorites·Details
#13
A има и такви некои денови преполни со тага!
19ReTweets49Favorites·Details
#14
Се што треба е пар раце кој ќе те гушнат и без зборови ќе ти докажат колку си сакан! #ТретаСмена https://t.co/wkk3wVxroC
15ReTweets56Favorites·Details
#15
Има луѓе ми скокаат по нерви ко пуканки на жешко!
16ReTweets42Favorites·Details
#16
Животот не се учи.
Никогаш не можете да знаете колку сте спремни
ниту за среќа , ниту за тага!
#ДоброУтро 😊 другари https://t.co/nGNn40TFew
10ReTweets56Favorites·Details
#18
Убавини!
Стар град Будва 🌴🌳 https://t.co/7Ydcxcgn7q
9ReTweets58Favorites·Details
#19
Сеќавањето е единствен сведок дека си имал некој, кој можеби и никогаш не бил твој! -Јесенини
#ДоброУтро ☺ другари https://t.co/MOQclnPFtP
9ReTweets57Favorites·Details
#20
"Добрината е видлива љубов"- Халил Гибран
#ДоброУтроhttps://t.co/T4mGaGJtoi
12ReTweets47Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЧУВАРsmensky34
2👑 Black Demon 👑panev_sase22
3Ружин ®1_ruzin19
4Аниani_srcka15
5Aleksandararkenstone2814
6leonidsparleonidspar114
7LOVEnoWARoltovski13
8Д.Д.Ј.drndrnjarinja_12
9БушавБЕЕЕbushaviotodsk12
10Отец Нафарфориg4e9211