TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

БушавБЕЕЕ @bushaviotodsk
#reach: 46334   ( 636th )
#followers: 1647   ( 1945th )
#1
Малото ни прооде па да обележиме и да прославиме 😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/S1lnXaiI1t
22ReTweets99Favorites·Details
#2
И најсилните пуштаат солза, но никој нема да го дознае и забележи тој момент на слабост
25ReTweets58Favorites·Details
#3
Не ве слушам се сончам😂😂😂 https://t.co/yoGTP8vryU
20ReTweets72Favorites·Details
#4
Дечки ајде РТ и да направиме уште едно добро дело https://t.co/z2madqhFJC
41ReTweets7Favorites·Details
#5
А добро бе мажиња биваше да бидете бетер од жениве на инста со селфиата 😁😁😁😁😁
20ReTweets63Favorites·Details
#6
Добро утро, добар ден мили ликови😊😊😊 https://t.co/4QI5B18z28
21ReTweets59Favorites·Details
#7
А добро бе жени зш кога ве сликаат цели мора да ги кривите нозете ко блага ретардација да имате, божемеопрости
18ReTweets55Favorites·Details
#8
Уште една есенска приказна од мене, разни бои на секаде а пораката е иста 😊😊😊 https://t.co/NSQla0of3d
19ReTweets50Favorites·Details
#9
Не замарај 😂😂😂😂 https://t.co/ezWeqdziQT
16ReTweets56Favorites·Details
#10
Уште една есенска приказна, добро утро убави луѓе😊😊😊 https://t.co/fLsGbp8T8s
15ReTweets58Favorites·Details
#11
Еве една од денеска да не речете сум ве заборавил 😁😁😁 https://t.co/FfIhTnpzNd
15ReTweets54Favorites·Details
#12
Секогаш треба да бидеме силни и истрајни до крај, како на пример овие лисја кои упорно и пркосат не есента😊😊😊 https://t.co/j5PseTGQii
17ReTweets33Favorites·Details
#13
Онака по сабајлечќи, облачиња за убав виќенд😊😊😊 https://t.co/z5l4ajLTEV
16ReTweets35Favorites·Details
#14
Па знеш ли колку ноќи немам спиено поради тебе, говедо едно #еднаемајка 😁😁😁
14ReTweets39Favorites·Details
#15
Хитот од едно детство 😂😂😂😂😂
https://t.co/zXy0JEolxE
16ReTweets33Favorites·Details
#16
Па добро, веќе кога правите селфи бар насмејте се, а не да изгледате како да ви ставиле пиштол позади грб за да се сликате, брее што народ
13ReTweets28Favorites·Details
#17
А зар и на оваа слика гледате тага, не е тага само облачиња со убава порака 😊😊😊 https://t.co/qTwVWINre1
11ReTweets32Favorites·Details
#18
И ова сино нека донесе убав ден и многу убави работи. Добро утро другари https://t.co/XXiuzY7jP3
8ReTweets31Favorites·Details
#19
И овие облаци рскажуваат своја приказна, а понекогаш е и тажна https://t.co/7jUHcBjqLS
7ReTweets25Favorites·Details
#20
Оди пиј кафе на тераса со ваков ветер да те видам😁😁😁. Добро утро дечки https://t.co/vHm5DQj7S9
5ReTweets19Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Дедо Најпаметниотi_najubaviot16
2101от101ot6
3Поглиачиsmoothmanmk5
4Психо Бубзtwitercegirl5
5Човек со ❤️zinging205
6Тркаљофкаtrkaljofka5
7⭐Бунтовничката⭐buntovnickata5
8GorgeKocevgorge_kocev5
9Мрчаторstrshlen4
10Crnokosadvasveta4