TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Царевата Ќерка @carevata_kerka
#reach: 75384   ( 233rd )
#followers: 1167   ( 2754th )
#1
Не се чека авион на железничка станица... ама ти си знаеш
31ReTweets111Favorites·Details
#2
и кога правиме муабет и кога не правиме
се разбираме ... погрешно
26ReTweets70Favorites·Details
#3
Сончево а студено, исто ко некои луѓе, убави а ладни, скоро па без душа
26ReTweets70Favorites·Details
#4
ќе пишеш нешто , ќе се пронајде еден , ќе ти мрчи друг, ќе те прашува трет, а тој за кој си пишала , тој не ни постои 😆
21ReTweets78Favorites·Details
#5
ви фали ова , ви фали она
а мозок дека ви фали си ќутите
20ReTweets69Favorites·Details
#7
Барај некој за цел живот, а не за една ноќ. Затоа што некој кој само поминува е ... никој.
А можеби би бил некој, некому 😍
20ReTweets49Favorites·Details
#8
Кажав да!!!

*ме прашаа дали сакам кафе
14ReTweets67Favorites·Details
#9
Еден ден на внуците ќе им раскажуваме дека сме имале хит песна Лаки бул лаки бари чи џа ред бул секси а по ге и тпр тпр тпр тпр тпр џа џа 😂🔫
14ReTweets63Favorites·Details
#10
толку е опен мајнд што се гледа празно кај што треба да му е мозокот
18ReTweets44Favorites·Details
#11
зошто ама зоштооо не си ги пиете лекарствата ?! 🙄
14ReTweets54Favorites·Details
#12
нема кај мене те сакам многу, те сакам малку
или те сакам или не те сакам
14ReTweets43Favorites·Details
#13
За тебе само некоја шо вика - зошто ја да те сакам, мајкати нека те сака
14ReTweets42Favorites·Details
#14
добро што постирате што јадете и кај сте, да не се секирам
13ReTweets40Favorites·Details
#15
и за собата што ти е расфрлана да не ти е крива државата ?
7ReTweets52Favorites·Details
#16
не е тешко да бидеш сам, со луѓе е потешко
13ReTweets33Favorites·Details
#17
не дека не те сака бе девојче, едноставно педер е
9ReTweets39Favorites·Details
#18
Шо сакам си праам

*се мава у ивицата на комода
7ReTweets42Favorites·Details
#19
неразделна сум со проблемите
11ReTweets29Favorites·Details
#20
Сам, или ќе се снајдеш или ќе се заебеш

Добро утро 🍀☀️🎶
8ReTweets38Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1101от101ot57
2Реаленneutralen_41
3GorgeKocevgorge_kocev38
4На Дедо Најпаметниотi_najubaviot30
5Aнѓеле Беangelebe21
6САЛЕsale_bt117
7~Лејди♛Ди~abelejdibe14
8Ничијааevil_girl213
9TIME.mktimemk12
10ХепиАурhepiaur11