TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

баба зинети @centraphor09
#reach: 38051   ( 860rd )
#followers: 1014   ( 3151st )
#1
И најскапиот парфем, не може да го сокрие небањаното!
10ReTweets38Favorites·Details
#2
Кога е вакво времето надвор, кажете фала па дури и себеси што имате дом ... и сететете се на тие што немаат!
9ReTweets38Favorites·Details
#3
Чичко Бајруш има 13 деца, имињата не им ги збира во 280 карактери!
4ReTweets28Favorites·Details
#4
Кажете ми што ве разликува од Миленко, Мирка и остала багра ... бре гомца 'прогресивни' и 'интелектуални'?
3ReTweets21Favorites·Details
#5
Дојден си за пари или за слава?
- За пари брат, слава иам домашна!
3ReTweets21Favorites·Details
#6
Ти и викаш те сакам ... она не чекај сеа ракомет!
- Ракомет! Епа sestra ti.
2ReTweets23Favorites·Details
#7
Билдајте рич пичкавимајчина сељачка ретардирана!
3ReTweets19Favorites·Details
#8
Јас правам се за да се осеќа убаво, ама и она не се заебава!
2ReTweets19Favorites·Details
#9
Кисела Вода, ако го заебете Јохан, имате гратис Кемтрејлс со примеси на Алуминиум од мене ... цела недела!
1ReTweets16Favorites·Details
#10
Ричот ваљда не ми е под стомак, јер не можам да си го видам!
2ReTweets12Favorites·Details
#11
Не дека не знаеме што е добро! https://t.co/jmR1nFgPrV
1ReTweets15Favorites·Details
#12
Познат турски глумњц во потрага по својата идна љубов (фото) https://t.co/SR0SIt438P
2ReTweets9Favorites·Details
#13
На тема Црвени колена.
- А бе, ебеше нешто, м?
- Не бе, дадов гол и славев со лизгање ЌМ!
2ReTweets9Favorites·Details
#14
Жена си, како ќе се објасниш во 280 карактери, еве не знам?
2ReTweets8Favorites·Details
#15
It's hard to hold a candle
In the cold November Rain...
1ReTweets11Favorites·Details
#16
Десно сметало или лево тропало ... битно да сум у топ твитерџии!
0ReTweets13Favorites·Details
#17
Она кога си сингл, пар или група ... нејзиното височество Кафето! https://t.co/Fx62acENfB
1ReTweets9Favorites·Details
#18
Еве не знам како промовирате западни цивилизациски вредности, а не сте биле никогаш на исток!
0ReTweets11Favorites·Details
#19
Добро утро море хејјјј ...
0ReTweets11Favorites·Details
#20
А те знаат ли од дома дека си дудлач на твитер?
1ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д.Д.Ј.drndrnjarinja_91
2Битолчанкаbit0lcanka87
3Wannabeiskulirana82
4Средаmpatgod61
5BanAnabanankata46
6Sasho Andonovdr_koljo41
7Бактеријаesherihiacoli36
8Ибе Паликуќаibe_palikukja35
9Chlamyidiaschiffer_pg1424
10Mery💎mumamery20