TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 52461   ( 511st )
#followers: 3727   ( 787th )
#1
Ниту БИполарност, ниту БИсексуалност треба да бидат предмет на потсмевање, посебно не па кај студенти на психологија. Вие одвратни луѓе загрозувате нечиј живот со неукоста.
16ReTweets55Favorites·Details
#2
Искачам од копирницана кај прч и еден копиљ на тел вика Еве бе на ❤љубодрво❤ сум и сеа глеам дека боље назив неам чуено
2ReTweets30Favorites·Details
#3
Наместо воин на коњ едно шеесет стебла марихуани муј бонита и чао пријатно загадување јебем вам патер
3ReTweets16Favorites·Details
#4
-ќе се шишам
-како?
-сама :')
1ReTweets19Favorites·Details
#6
и фрижидер старопрамен би мењала за тебе ма ненормална
2ReTweets11Favorites·Details
#7
Наместо воин на коњ ЕДНО ШЕЕСЕ СТЕБЛА МАРИХУАНИ МУЈ БОНИТА
2ReTweets9Favorites·Details
#8
Пола твотови "види сликава џенски ноѕи ау како дркавам да видиш на овоа".
Пола "леле сите жени се радикалки, ако не ми дава е лезбејчиште феминистичко шо ќе остане стара мома".

Кој рече не бил ебен?💗
1ReTweets12Favorites·Details
#9
Никад боље антидепресив од куче дечки ама дојде време да мора да ги пијам со апче, извинете
1ReTweets9Favorites·Details
#10
Начукале 66 години слепи глуви нервозни ама од шалтер нема да се одлепат, битно за син ѝ работа немало у земјава али она уште држи гриз на цицката
2ReTweets5Favorites·Details
#11
Ама вас сѐ уште не ви треба феминизам. https://t.co/L7haFAR787
1ReTweets8Favorites·Details
#12
Да ти се приповраќа од непотизми
0ReTweets10Favorites·Details
#13
Ќе шишам шишки со кренати веѓи, еднаш се живее!
0ReTweets9Favorites·Details
#14
НоВиОТ граДонАЧалНиК на КИселА ВОдА јА изГАсИ ПЕглаТА На тРаМп ЌенЕ ТЕрааТ НепЕГлАнИ дА ИдеМе https://t.co/Oi7Zky8hSF
1ReTweets6Favorites·Details
#15
Социјално во Скопје. Од 11ам у понеделник ти викаат ај ако не од понеделник дои. https://t.co/2Xhx6aZpHD
1ReTweets6Favorites·Details
#16
Не постојат доволно срциња на светот за сторињата на реф, еве едно и за вас💚
1ReTweets5Favorites·Details
#17
Јелена Спенџарска е толку фејмс шо ѝ се знае цело име па како не ви е срам бе
1ReTweets5Favorites·Details
#18
Граседонија или Република Марихуанија ако веќе посакувате, најсреќното место на светот
1ReTweets5Favorites·Details
#19
И јас не глеам твитер награди па не го подув куров дека јас не гледам твитер награди.
0ReTweets8Favorites·Details
#20
Мене не ми враќа, затоа у групни пораки да. ЧИТАШ ЛИ КУЧКО ТЕ САБТВИТАМ
0ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кљомпаркаkljomparka13
2Dime (5,19286 ден.)dimes10cent8
3Doradorarotten7
4The Thingi_thething7
5Хаклбери Фина 🌀katiestrummer7
6Русокоса девојкаblondy1656
7ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni5
8dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_15
9Наталиdajmunachovekot4
10Скорќеkapnkrk4