TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

редхед @crvenagla
#reach: 58257   ( 427th )
#followers: 1863   ( 1699th )
#1
Правило број 1: не се смирвај со бившиот.
20ReTweets78Favorites·Details
#2
Еднаш дечкото на другарка ми пред мене и рече дека е глупа ко к*р. Сега и е маж. Само љубов луѓенца.
12ReTweets74Favorites·Details
#3
- how life is going?
- ... https://t.co/pWaS0vODrK
8ReTweets68Favorites·Details
#4
Не пијам пиво,не готвам,немам куче,немам тетоважа,не сум влијателна,не твитам трета смена,спијам по 4 сати на ден и жива сум

Вака требаше?
9ReTweets63Favorites·Details
#5
Му реков шо сака да прај и сега не знај шо да прај.
12ReTweets53Favorites·Details
#6
На врвот https://t.co/dbZrsqcmrH
0ReTweets80Favorites·Details
#7
Симпатијата: имаме ист вкус за музика
Јас: https://t.co/BOaEzzOoLU
9ReTweets44Favorites·Details
#8
Не дека ми е неубо, ама не ми е баш убо.
10ReTweets39Favorites·Details
#9
Да ви кажам нешто пред да се исклучам... https://t.co/Fm6dNLuEmT
0ReTweets67Favorites·Details
#10
Другар ми замина да купи тост, сама седам на маса и твитам као демек прам нешто пошто дис ис Битола и ова е неприродна појава.
Ок, не.
6ReTweets49Favorites·Details
#11
Ова е то „Толку голем што сè друго изгледа мало“? 😏 https://t.co/Eic1r5Z8NY
4ReTweets54Favorites·Details
#12
Ништо, глупости https://t.co/ipHs9FgQvb
0ReTweets61Favorites·Details
#13
Кажав ДА! https://t.co/i5DvDwgyzM
0ReTweets60Favorites·Details
#14
Убав е мајко, ама ме нервира
7ReTweets34Favorites·Details
#15
Ни приватно, ни државно, умри си и мирна глата
6ReTweets37Favorites·Details
#16
Љубов е ко ќе се гушкате и ќе ти заспие така и ќе сакаш да го убиеш ама не го убиваш
6ReTweets33Favorites·Details
#17
Здравјето си го трошиш за пари, парите си ги трошиш за здравје...
7ReTweets29Favorites·Details
#18
Мнгоу е заебано ко ќе знајш дека за брзо ќе ти умри душата и сам ќе треба да си ја оживејш. По кој знај кој пат...
6ReTweets32Favorites·Details
#19
Само себично луѓенца
6ReTweets32Favorites·Details
#20
Како издржвате цел ден на работа во штикли? Teach me please
3ReTweets38Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1543
2Mister Nomisterno_che43
3Берокласецотalek_careca40
4Еск0барeskobar_od_sk37
5Freemannikolafreeman27
6Комерцијалистотantonkarafil17
7Алекс 🇩🇪enginebluewater17
8Тинчеvalentingjurov116
9Чај од бреготcajodbregot15
10⚔ William Wallace ⚔willwallacejr14