TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Натали @dajmunachovekot
#reach: 114837   ( 18th )
#followers: 10155   ( 115th )
#1
-Си ја скратила косата, а?
-Да, 9цм или шо би рекол ти 18.
95ReTweets291Favorites·Details
#2
уште од мала она знаеше дека ќе биде наставничка. у друштво секогаш прашуваше "шо се смеете? кажете и ја да се насмеам"
96ReTweets273Favorites·Details
#3
многу е убаво кога со една иста личност ти е подеднакво интересно и да правиш муабет и да молчиш
85ReTweets246Favorites·Details
#4
3000 евра сметка за телефон? па со тие 6 пара гаќи ќе си купам. -Ивона
67ReTweets196Favorites·Details
#5
еден месец у врска и ти нема побарано за вас може е педер, за мене е почит
46ReTweets196Favorites·Details
#6
додека го шетав кучето го сретнав бившиот и тоа тргна кон него, а го учев да не оди по ѓубре
52ReTweets171Favorites·Details
#7
у мал град коа седнеш со некој на кафе и се запознавате, океј е да го прашаш "и шо сакаш да ти кажам за тебе?"
44ReTweets170Favorites·Details
#8
-Мамо, изгубив 500 денари.
-Е браво. Кај гледаше?
-У рулетот.
45ReTweets160Favorites·Details
#9
девојко, шири нозе, а не негативна енергија
43ReTweets147Favorites·Details
#10
ако првото нешто на кое ќе ви текне кога ќе ја видите сликава е вмро, а не Македонија, имам лоши вести за вас https://t.co/GO3W89vRMJ
36ReTweets156Favorites·Details
#11
се нервирам кога гледам дека мешате сељак и селанец
39ReTweets143Favorites·Details
#12
дечко, дали ти е четврток пошо е велики?
36ReTweets134Favorites·Details
#13
Луѓето ги делам на:
-Ќе си одам.
-Океј, се глеаме.
и
-Ќе си одам.
-Неее.
37ReTweets119Favorites·Details
#14
од паметните жени ќе го добиеш тоа шо го заслужуваш, а од глупите тоа шо го сакаш
38ReTweets113Favorites·Details
#15
премногу често осудуваме нечиј изглед или однесување без да знаеме што стои зад сето тоа :(
37ReTweets102Favorites·Details
#16
шо е разликата меѓу мене и знамево?
знамево е скинато
#НаталиПрæсмешна https://t.co/zZZLzxBXKJ
22ReTweets143Favorites·Details
#17
легендата вели дека некој видел комшија како си работи низ двор и не му рекол "комши, одмори малку"
34ReTweets103Favorites·Details
#18
нормални девојки на мои години прават тестови за бременост, а не тестови за да видат кој вид пица си, како ја на пример
27ReTweets123Favorites·Details
#19
сакам со друштвото да пиеме и да се напраиме ептен дупки шо и македонија пат ќе ни подзавиди
31ReTweets106Favorites·Details
#20
вистински дечко гледа филм со тебе и коа имаш добиено
25ReTweets111Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Фиксиfilipfiksi26
2Миноminomkd15
3татенцеris_klitoris14
4Damjan Grueffdamjangrueff13
5Joséfina 👑tetkatrende10
6stalker(oficijalen)deckosotocak8
7Неопосесивенmacronima8
8Џемс Бонтrmfcmk8
9Чернобилитиradiation0048
10Царицаsanjatralala6