TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Натали @dajmunachovekot
#reach: 110983   ( 37th )
#followers: 10889   ( 107th )
#1
ај коа ќе се вратат 600.000те иселени може ќе си најдам дечко
68ReTweets274Favorites·Details
#2
на вмро сеа им смета загадениот воздух, порано не. сдсм порано урлаа кога ќе починеше новороденче, сеа ќутат.
епа дечки мислам добро утро
44ReTweets143Favorites·Details
#3
*веганска свадба*
а сега кумот ќе ја сецка марулата
35ReTweets134Favorites·Details
#4
-шо ти се свиѓа највеќе кај мене?
-газот
-ццц биди покултурен
-s e s t r a t i
28ReTweets136Favorites·Details
#5
седмоодделенчиња со заокружени 13ки и 19ки на инста стори, идете заокружувајте која од наведените форми е квадрат бе дечиња <3
34ReTweets118Favorites·Details
#6
ама на кој ќе му кажеш https://t.co/zp5zCCOqci
22ReTweets112Favorites·Details
#7
шо да направам за да ме примети, ама да не примети дека сакам да ме примети?
24ReTweets99Favorites·Details
#8
да да, можеш да ме јадеш, не сум прскана
24ReTweets87Favorites·Details
#10
да не се лажеме, сељачизмот не бира место на живеење како и глупоќата шо не бира политичка партија <3
24ReTweets76Favorites·Details
#11
џабе те сака највеќе на свет ако не те почитува
19ReTweets81Favorites·Details
#12
дојдов да ви кажам да се ебете повеќе, ако можете, секако
22ReTweets69Favorites·Details
#13
ме заследува и ми лајкнува 22 слики
брат, неш јебат, о л а б а в и
16ReTweets82Favorites·Details
#14
се неам консултирано со лекар или фармацевт, затоа сум ваква
12ReTweets88Favorites·Details
#15
твитерџиите се расипаа у моментот коа од ѕвездичка преминавме на срце
16ReTweets70Favorites·Details
#16
политички хумор ви смета само ако некој ја заебава вашата партија. бетер првоодделенци сте бе виебам тоа
14ReTweets68Favorites·Details
#17
не знам зашо нон стоп на некој му смета тоа шо можам да правам шо сакам и правам шо сакам
15ReTweets64Favorites·Details
#18
ако често носиш сив долен дел тренерки шансите кај мене ти се зголемуваат за 30%
10ReTweets76Favorites·Details
#20
Ми се гушка. Ми се бакнува. Ми се ти. Ми се сè.

е од ова имам најголем нагон за повраќање луѓенца
14ReTweets55Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џусоф Лемонvelko_a33
2Џеновезеdzenovezee31
3Д-р Медоris_klitoris24
4xoxo, Nanaim_reincarnated22
5dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_118
6Macronimamacronima16
7г.Влатко Вердерvlatko_werder15
8Ајванgolem_ajvan11
9Eterno Madridistarmfcmk11
10Поглиачиsmoothmanmk10