TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

EmptyPersona @darkhour_seeker
#reach: 166643   ( 2nd )
#followers: 12043   ( 80rd )
#1
Јелена Жугиќ бараше да се пука со гумени куршуми
Владо Јовановски бараше пластичен екплозив тогаш ќутевте сега се солидаризирате...Мрш!!
96ReTweets331Favorites·Details
#2
Во историја на човештвото, со работа од 9 до 5 само еден човек има направено многу пари. Овој што ја опљачка Тутунска.
101ReTweets274Favorites·Details
#3
Браво Саше!!
Гаси ги битангите кои помагаа на режимот!! https://t.co/sU3AKtb98N
97ReTweets237Favorites·Details
#5
75ReTweets243Favorites·Details
#6
Кој вели дека видео игрите не носат никаква корист?! Еве играњето Тетрис во деведесетите сега ми го олеснува редењето зелки на бурето...
62ReTweets240Favorites·Details
#7
За ова некој ќе протестира??
Ќе одговара?
Не?
Имајте пријатен ден.... https://t.co/xiJVbehAyA
62ReTweets148Favorites·Details
#8
Многу фин овај Крсто...
Од Финска да не е?? https://t.co/EOORa2o8bv
62ReTweets139Favorites·Details
#9
Се жалат градоначалниците дека празни биле касите и имало куп долгови...
Другари/другарки поднесувај кривични пријави, парите назад, конфискација и бркај ја администрацијата...! Сместа!
55ReTweets153Favorites·Details
#10
Откако дипломите станаа мерка за памет, памет имаме само на хартија.
55ReTweets134Favorites·Details
#11
Во Македонија нема случаи на тргување со човечки органи. Тука се продава цел човек.
54ReTweets131Favorites·Details
#13
43ReTweets138Favorites·Details
#15
Уште 88 да ме заследат и 12.000....
Ајде можете!!
42ReTweets114Favorites·Details
#17
Од ќути има и полошо и од ќути ќе не избркаат од работа сме на ова дереџе..
39ReTweets112Favorites·Details
#18
Нова серија се спрема... https://t.co/KBvQGmA607
36ReTweets119Favorites·Details
#19
Преку кур од обврски, глупи шефови, ебани сметки, глупа држава!!!
39ReTweets106Favorites·Details
#20
За што те судеа?
За мито.
А како те ослободија?
Со мито.
33ReTweets122Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Libertas.mklibertas_mk111
2A1ONMKDa1onmkd110
3Д.Д.Ј.drndrnjarinja_45
4Mindрluмbеr 🐈mindplumber44
5Macedonia Trendingtrendingmk35
6Тркаљофкаtrkaljofka34
7Chlamyidiaschiffer_pg1426
8❄Битолчанка❄bit0lcanka25
9Mangoran_man24
10Имам девојкаseirdotmk24