TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Даре @darkoptimum
#reach: 71767   ( 273rd )
#followers: 3531   ( 842nd )
#1
Искрена прегратка, љубов....❤️ https://t.co/n3A4S7hDkW
53ReTweets173Favorites·Details
#2
Најдобрата љубов е онаа која ти ја буди душата...❤️
46ReTweets105Favorites·Details
#3
Кога некого сакаш а немаш поим зошто го сакаш, баш тоа е љубов. Љубовта не бара причини....❤️ https://t.co/voPgQbyvBh
45ReTweets96Favorites·Details
#4
Животна илузија е кога цел живот ти солат памет, а ќе умреш од шеќер...
42ReTweets87Favorites·Details
#5
Струјата е именка од женски род која не смее да се допира со гола рака!
37ReTweets102Favorites·Details
#6
Сродна душа не се забележува со поглед, туку со срце...❤️ https://t.co/oiHLNtt878
35ReTweets98Favorites·Details
#7
Најсигурен начин да ја натерате жена внимателно да ве слуша, е да зборувате во сон....
35ReTweets82Favorites·Details
#8
Љубовта спие во сечие срце и само вистинската личност може да ја разбуди...❤️ https://t.co/EqCxN1A7hB
36ReTweets79Favorites·Details
#9
Мостот за премин на чувствата во љубов се вика ...разбирање ...❤️ https://t.co/bNRVatUx2O
31ReTweets78Favorites·Details
#10
Колку си подалеку од очите, толку си поблиску до срцето...❤️ https://t.co/pjfTsjPf7d
31ReTweets76Favorites·Details
#11
Луѓето прават грешки – таков е животот. Но, да сакаш никогаш не е грешка.❤️ https://t.co/M44wRHYfFx
30ReTweets75Favorites·Details
#12
Допир на срцата,
чувство на љубов еден кон друг...❤️ https://t.co/Rn0J66ujnX
27ReTweets84Favorites·Details
#13
Љубовта е само збор се додека не сретнеш некого што ќе му го дадеш вистинското значење. ..❤️ https://t.co/d9ncPMq0Gh
26ReTweets86Favorites·Details
#14
Не барај ја мојата топлина во сонцето,тоа нема да те стопли како што ќе те стоплам јас....Барај ја во мојата прегра… https://t.co/bcZj0c4yuW
31ReTweets70Favorites·Details
#15
Од сите вистини најдлабоки и најтрајни се вистините на срцето...❤️ https://t.co/mgpUmXOgk6
28ReTweets76Favorites·Details
#16
Посакај да си љубов - ќе те засакам...❤️ https://t.co/wIXSvTJklj
26ReTweets80Favorites·Details
#17
Во љубовта, огнот секогаш е во срцето...❤️ https://t.co/fdqOMQvTjG
27ReTweets76Favorites·Details
#18
Љубовта е болест од која никој не сака да оздрави.. ❤️ https://t.co/ood1wx4KAH
25ReTweets75Favorites·Details
#19
Љубовта е река ...која што има многу извори...
но само еден е врутокот од каде што извира....
...а тоа е...срцето ❤️ https://t.co/C4X0pkMG9l
25ReTweets69Favorites·Details
#20
Верувај во љубов на прв поглед...❤️ https://t.co/vEnoJL5zey
24ReTweets71Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1гуштер.igu_ana325
2Dream Housedreamhouse993
3Русокоса девојкаblondy1653
4Фиксиfilipfiksi2
5EmptyPersonadarkhour_seeker2
6⭐Бунтовничката⭐buntovnickata2
7👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬zeznataskorpija2
8Mrs. Joneszanalevska2
9101от101ot1
10ParanoIDandroidmkd1