TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Phoenix @dataasum
#reach: 77658   ( 186th )
#followers: 10601   ( 100rd )
#1
Адам и Ева каснале јаболко, добиле секс. Снежана каснала јаболко, добила принц. Ја напраив пита од јаболки, добив пролив.
102ReTweets374Favorites·Details
#2
Женката богомолка го јаде мажјакот после секс за да го избегне прашањето "и, како беше?".
36ReTweets151Favorites·Details
#3
Виното е најитар алкохол.
Додека седиш ништо не се случува. Ама коа ќе станеш, станува и цела соба,мебелот,вратата,прозорите и идат по тебе.
36ReTweets117Favorites·Details
#4
Добрата вест е што не заборавам ништо.
Лошата вест е што не заборавам ништо.
35ReTweets95Favorites·Details
#5
ако молчам не значи дека сум глупа
23ReTweets73Favorites·Details
#6
Ништо не ми кажува повеќе за човек како неговата способност да замолчи кога знае дека е во право.
27ReTweets59Favorites·Details
#7
толку ми е досадно што ми иде да се заљубам у некој што не постои и да патам што не ми се јавува
15ReTweets91Favorites·Details
#8
мастурбацијата е многу подобра кога имаш нечија глава меѓу нозе наместо рацете
16ReTweets82Favorites·Details
#9
го чекам денот кога твитер ќе ги објави тест резултатите и да не хоспитализираат поединечно по дијагнози
20ReTweets66Favorites·Details
#10
Ако би бирала ден, би одбрала четврток. Ми мириса на цимет и ванила. Помаранџест е. Има вкус на пелинковац. Ете.
14ReTweets84Favorites·Details
#11
Сите го користат пократкиот пат, затоа има гужва.
21ReTweets46Favorites·Details
#12
не пробувам да те заведам, така ја јадам бананата
14ReTweets65Favorites·Details
#13
Денес сакам да се смеам. Да се смеам толку многу, стомачни да ме здоболат, солзи да ми течат и воздух да изгубам.
И покрај реалноста.
14ReTweets62Favorites·Details
#14
Фази на пекол:
- Песна заглавена у глава
- Личност заглавена у глава
- Песна што потсеќа на личност заглавена у глава
15ReTweets54Favorites·Details
#15
Статус на врска
Малку се возбудив кога се почешав под цицка
10ReTweets64Favorites·Details
#16
Ако твитер изненада исчезне, повеќето од нас ќе мислиме дека било дел од чудна халуцинација предизвикана од дроги, алкохол и мањак секс.
11ReTweets54Favorites·Details
#17
нема кој да ме баци да ми помине
13ReTweets39Favorites·Details
#18
ме викна на кафе и стварно имавме секс
8ReTweets53Favorites·Details
#19
Те размина шансата. Не ја виде?
10ReTweets37Favorites·Details
#20
немам доволно средни прсти за денов
11ReTweets34Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Chlamydiaschiffer_pg1438
2amazingmirna_sum18
3gaša gastongtturbo16v15
4Тој со Теговитеiskusen_navodno12
5McCoybavarecot11
6Д-р. Фалус®lesenpeperut9
7°Wei°Wu°Wei°metamorphosiris7
8Грејт Манитуfirewaterme7
9Самосвесен ♻ragingdemon17
10TheMechanicprofesionalecot7