TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Queen ov Hell @deppisdeep
#reach: 23309   ( 1373rd )
#followers: 754   ( 4147th )
#1
Полн погодок https://t.co/rMjijUGsiI
5ReTweets22Favorites·Details
#2
Срцето ти се крши кога дознаваш прекасно дека двата сте се сакале, а не сте знаеле...
4ReTweets11Favorites·Details
#3
Убај ноџиња, уште поубај штикли 😊 https://t.co/rFgnq6pghr
0ReTweets20Favorites·Details
#4
Љубов ми е варена и потпечена тиква со шеќер 😊☺
3ReTweets11Favorites·Details
#5
Hey baby!
Wanna brutal death metal and chill? 😈 #МеталНаТЛ
3ReTweets5Favorites·Details
#6
Ме потсеќа на @glupcho https://t.co/4W0QPxHkLs
2ReTweets8Favorites·Details
#7
Официјално прва прилика ги правам вакви, само шпиц 😍😍😍 https://t.co/NqjpAfKWmh
1ReTweets11Favorites·Details
#8
Редно беше и јас да се подновам 😍😊 https://t.co/GKHsBy0lso
0ReTweets13Favorites·Details
#9
*ја пушта депресијата на максимум*
1ReTweets7Favorites·Details
#10
Прв пат влегов Адмирал и фатив 5 седмици за 20к ок позз где сте пичке кад сам био нико
1ReTweets7Favorites·Details
#11
Хахаха телефонот автоматски ми се побрзал на телевизорот на Паљото... Му го гасев на секое, пукна од нервирање 😂😂😂
0ReTweets10Favorites·Details
#12
Си ги читам твитојте и сфаќам колку само глупости трескам 😂
2ReTweets4Favorites·Details
#13
Досадно ми е нешто.. https://t.co/4KHgFWBsNA
0ReTweets8Favorites·Details
#14
King Diamond ми е љубов, многу сакам да напрат нов албум или барем турнеја во Европа од последниот....
1ReTweets4Favorites·Details
#15
Она кога ти ја лижел пичката и сака сега да те залапа https://t.co/vTDN6RJnOO
0ReTweets6Favorites·Details
#16
Конечно срцето на место ми е
0ReTweets6Favorites·Details
#17
Сликала лепчиња со вегета и нарезок и пишала: Ожени ме ќе ти готвам.... Ew, no thanks
0ReTweets6Favorites·Details
#18
Браво мамо, доби награда за чоек кој успева за една секунда да напрај да се чувствувам најмизерно 👏
1ReTweets3Favorites·Details
#19
Сега видов дека екс класната направила собир за една година матура АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХААХАХАХАХАХАХХАХА
0ReTweets6Favorites·Details
#20
@imiteiphone @flower96_ @karsijak И јас имам посадено.. Веќе 70тина см има пораснато дрвцето :) инаку, да знајте како се јади ќе ви биди убо (најубо ми е авокадо со мед, повелете и другпат)
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1САЛЕsale_bt121
2Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1512
3Поглиачиsmoothmanmk9
4Тантара Пантараtantarapantara7
5Arato Andrasvlavsotapija6
6💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev5
7♚Марија Антоанета♚marie_antoan5
8Ептен Лудmadeptenlud4
9Заштитникlone_survivorr3
10♈Вентор🎓flower96_3