TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лично Ја @devojchetoli
#reach: 38823   ( 837th )
#followers: 751   ( 4169th )
#1
Сви сакате некој искрено да ве гушне ама не признавате. Ја да ви кажу.
6ReTweets14Favorites·Details
#2
И ја мислеше дека гра и јогурт не идев ама после тој бидна студент.
4ReTweets16Favorites·Details
#3
Еве на пример паметан предлог. https://t.co/8xf6WMuZyK
5ReTweets12Favorites·Details
#4
Затој што се 'ложите' на нереални жене и мужи исфотошопирани у списанија затој нема да ве биде.
5ReTweets12Favorites·Details
#5
На жените со мали цицки полесно е да им го скршиш срцето затоа што немаат air bags да го заштитат.
3ReTweets16Favorites·Details
#6
Збор на денот:
Кешке.
3ReTweets16Favorites·Details
#7
Имаше и поштени људи ама ви и тија ги упропастисте.
4ReTweets12Favorites·Details
#8
Ќе стану јутре порано да учу.
Убаво звучи али немогуче.
3ReTweets12Favorites·Details
#9
Грло ми е барут.
Сакаш вода?
А тај флаша пелинковац пуна ли е?
3ReTweets10Favorites·Details
#10
Још колко славе имаш до 100 кила?
4ReTweets7Favorites·Details
#11
Множина од човек?
Човеци.
2ReTweets12Favorites·Details
#12
Тетка ми:'Абе остај попови они нека си крадев ти иди си у цркву поштуј си веру'.
Ја:🔨🔫
2ReTweets7Favorites·Details
#13
Жив ли си или само дишеш?
2ReTweets7Favorites·Details
#14
Што се облача за на славу сс много стари беќари?
2ReTweets6Favorites·Details
#15
Мене никој не ми праи фф значи ја немам клан и не ме бива 😂
0ReTweets12Favorites·Details
#16
Абе дечко први дн два тој што си убав проваѓа ама после слабо.
1ReTweets8Favorites·Details
#17
Дај бе номинирајте ме за нешто за #твитернагради ќе има пелинковац тамо да се пие. А?
1ReTweets8Favorites·Details
#18
Професија: манипулатор.
1ReTweets8Favorites·Details
#19
Абе ај не ми се правете безгрешни, грешници едни.
1ReTweets7Favorites·Details
#20
Најпрост пример дека пријатељ ке ти биде непријатељ кд си послаб ти е E.coli - треба ти гу у црева ама ако ти падне имунитет пепел ти прави у бешику.
2ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk33
2Фиксиfilipfiksi24
3Минерва 🦄feminavenenata17
4Дарлаmitevskad17
5инспектор блокpoceldendoma15
6Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1515
7Димитарdime_pp15
8[Не]Видливиот™jovica_c14
9џеновезеxenoveze13
10Ајван™golem_ajvan12