TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Виктори на денот @devojkata2
#reach: 40850   ( 781st )
#followers: 3419   ( 876th )
#1
Во френдзоун си ако ти кажува кои му се симпатии, така дечки?
8ReTweets28Favorites·Details
#2
Ова детски роденден во игротека стварно било трауматично искуство 😐
4ReTweets34Favorites·Details
#4
Посебен круг во пеколот за сељачишта шо претицуваат на пешачки!
2ReTweets19Favorites·Details
#6
Порано се знаело „тато носи, мама меси“, сега со еманципацијава се е измешано, жените не си го знаат местото во куќата пинг @Kiki_Ritka
3ReTweets10Favorites·Details
#7
Може има и полошо нешто од непоканети гости во недела ама не ми текнува во моментов 😒
2ReTweets13Favorites·Details
#8
Јас: Среќен роденден :)
Колешка од факс: Fala viki, ajde kajtebe za svadbi so pobrzo
*Ја блокира
1ReTweets16Favorites·Details
#10
Сериозно размислувам да се преселам на село и секое утро да го гледам ова https://t.co/9SCHRlO7Oz
1ReTweets14Favorites·Details
#11
Billy Ocean - Caribbean Queen (No More Love On The Run) https://t.co/pS4C8Xaw6N via @YouTube
3ReTweets7Favorites·Details
#12
Три колешки во пмс и финансиска инспекција. Прекрасен крај на работнава недела
1ReTweets12Favorites·Details
#16
Оваа уште една и ќе си легнам и без тоа нема да ми пише
1ReTweets10Favorites·Details
#18
Го мразам ова глупо, несигурно и преплашено женче во кое се претворам кога ќе се заљубам 😒
1ReTweets10Favorites·Details
#19
„И по ивица над амбис ќе одиш, ако имаш со кого и за што.“
1ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1КикиРиткаkiki_ritka5
2Evianaveevian3
3Poison Ivyhedera_genus2
4Sasho Andonovdr_koljo2
5Робин Лудvladimirmk2
6GorgeKocevgorge_kocev1
7the lordmethelordd1
8Василиса Прекраснаfilo_biblio1
9Уживај, ја ќе возамviktorovski1
10дефинитивноdefinitivno1