TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

💀 Семоќниот Диме 💀 @dimepupuliev
#reach: 109882   ( 45th )
#followers: 2823   ( 1109th )
#1
Сезоната е почната за....⤵⬇ https://t.co/C2ZlqXFwj9
84ReTweets265Favorites·Details
#2
Шанзелизе за сиромашни. https://t.co/JttNSz52kL
83ReTweets263Favorites·Details
#3
да не се заборави... 💪 https://t.co/NpUQlXNU1F
67ReTweets224Favorites·Details
#4
... и јас сит и калориите на број.
73ReTweets138Favorites·Details
#7
Психо-физички е невозможно да се биде среќен во Република Македонија.
55ReTweets120Favorites·Details
#8
Кога пиеш сите пијат со тебе, кога плаќаш....плаќаш сам.
50ReTweets126Favorites·Details
#9
Кафаната не смее да трпи поради дождот.
49ReTweets127Favorites·Details
#10
Тестот за бременост и покажа дека наскоро ќе има свадба.
40ReTweets136Favorites·Details
#11
-Со кола си?
-Не, со Југото сум.
42ReTweets117Favorites·Details
#12
Господ гледа..... гледа и не може да поверува. ➕
37ReTweets109Favorites·Details
#13
На твитер дојдов да најдам твитерџика која ќе биде единствена наследничка на имотот на нејзините.
40ReTweets99Favorites·Details
#14
Fifty Shades of пита пастрмајлија.

⛔вегани стоп⛔ https://t.co/xtPvpAaxOh
29ReTweets118Favorites·Details
#15
На тфитер дојдов да најдам тфитерџика која ќе ме земе кај неа за домазет. 🔇
35ReTweets93Favorites·Details
#16
Една од најголемите лаги после втората светска војна:
-Брат имаш супер твитови, продолжи така...
-Фала, и ти си ми… https://t.co/Qv8QGTe0oT
37ReTweets79Favorites·Details
#17
Кога ја склопувам правосмукалката пред да метам, се осеќам како да склопувам снајпер Black Ops air rifle 22.
35ReTweets84Favorites·Details
#18
Главата ме боли од небитни работи кои ги памтам, а не треба.
37ReTweets78Favorites·Details
#19
Ubava misla, ybavo kazzano 😍💋 https://t.co/9h337aAGGI
35ReTweets83Favorites·Details
#20
Најдобра е кога се јаде после 1ч. 😍 https://t.co/mVHbYp5kqw
25ReTweets110Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aнѓеле Беangelebe34
2На Дедо Најпаметниотi_najubaviot19
3🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat18
4ЦрноКосаcrnokosa12315
5Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1511
6101от101ot10
7Teonateona099010
8Реаленneutralen_9
9EmptyPersonadarkhour_seeker8
104_Pilos4_pilos8