TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

На Диме помалиот @dr_safarafov
#reach: 49699   ( 523rd )
#followers: 3724   ( 728th )
#1
Спаваш ли мирно брате Ван Даме?! https://t.co/VBRQ8BcQTA
100ReTweets300Favorites·Details
#2
Плачам.. 😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/ioacPEucUa
25ReTweets66Favorites·Details
#3
*hiding from a serial killer*
me: omg I'm gonna die if he finds me
killer:Јаа излезии Ѓурѓоо
me: ЈААААААААА ИЗЛЕЗИ… https://t.co/r0wHyk9CkN
10ReTweets25Favorites·Details
#4
У едно био пишуваше „Loading...“ и толку ми е паметот шо стварно почекав да се учита..
6ReTweets33Favorites·Details
#5
Ууу ти ебам ја мислев цицка на годината ќе ја прогласат #ЗлатнаБубамара
4ReTweets35Favorites·Details
#6
Tuka sum snajperista. https://t.co/ploW5Kdj0K
7ReTweets25Favorites·Details
#7
Внук ми на 1 година има лапано..... Уклучена пегла.
5ReTweets20Favorites·Details
#8
Бљак, како пиеш турско кафе?
-Ти не знаеш шо е убаво, затоа тој ти е дечко..
6ReTweets17Favorites·Details
#9
Срце ај да одиме на протест..
-Бегај бе.
Ајде ма..
-Мани ми се бе
Те молам..
-Абе бегај не сакам.
МОРИ ГЛУПА САКАМ ДА ТЕ ЗАПРОСАМ...
4ReTweets23Favorites·Details
#10
Овие па цело одделение испаднаа на бина..
4ReTweets20Favorites·Details
#11
Моите глупи твитови се појаки од смеите на овие..
3ReTweets20Favorites·Details
#12
#ИмамЗаспано на презентација на Лајонес..
3ReTweets17Favorites·Details
#13
Ја сеуште урлам од смеа кога ќе ми текне дека Жаре бербер беше водител на емисија.. Вие како сакате 😂😂😂
3ReTweets15Favorites·Details
#14
Замислете колку птици имаат оштетено за една обетка на Сара Мејс..
2ReTweets15Favorites·Details
#15
500 евра твоја плата, толку кошта моја гаќа...
3ReTweets12Favorites·Details
#16
Мама ми рече шо и да ми предложиш да ти речам НЕ..
-Би ти сметало раката у пичка да ти ја ставам?
НЕ.
4ReTweets6Favorites·Details
#17
60 годишна професорка ни рече „Толку не сте заинтересирани што и порнич да ви пуштам не би ве интересирало..”
3ReTweets9Favorites·Details
#18
Дали змијата ако се касне сама ќе се отруе.. #ПрашањаКоиМеМачат
2ReTweets8Favorites·Details
#19
Боки мојве не ме сакаат ќе ме бркале од дома... Ај види среди за едно станче ако сакаш.
2ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Шешељbatosheshelj3
2Глупафинтаglupafinta3
3Фиксиfilipfiksi2
4Дакилинаdaki_0751
5Д Бој ©sasajko1
6Смешко 😄ikkysuperwoman1
7дебел пауер ренџерpoceldendoma1
8ТониМилиониtonimilioni1
9[Не]Видливиот ™jovica_c1
10Роли ♒nasko_0111