TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dream House @dreamhouse99
#reach: 89972   ( 122nd )
#followers: 5768   ( 413rd )
#1
Баш е смешно како сите различно спиеме.Јас на стомак,сестра ми на грб бившиот со сите.
47ReTweets158Favorites·Details
#2
Кога ќе те сретнам ќе те гушнам толку силно,што ќе заборавиме кои сме.
57ReTweets120Favorites·Details
#3
Одличниот секс почнува уште пред да се доприте.
43ReTweets119Favorites·Details
#4
Јас кога ќе видам порака одма враќам,ако личноста ми значи и прва се јавувам.Нема потреба од глумење недостапна и глупирање.
33ReTweets108Favorites·Details
#5
Ги прашуваме децава од Дневниот цен. што е пријателство.Велат:”Пријателство е кога се грижиш за другиот некој да не го повреди”. Вие добри?
24ReTweets117Favorites·Details
#6
Денес децата од Дневниот Центар ми нацртаа торта,ми пееа “Среќен Роденден”,јадеа торта.Тие среќни јас пресреќна. 🎂🎂❤️
16ReTweets127Favorites·Details
#7
Официјално сум волонтер дипломиран психолог во Дневниот Центар. 🎉💕
7ReTweets141Favorites·Details
#8
Луѓето ретко умираат како последица од психолошка траума, но доколку таа траума не се надмине, значително опаѓа квалитетот и задоволството од животот. Тоа се нарекува "жива смрт".
30ReTweets64Favorites·Details
#10
Гибсени фигури изработени од децата од Дневниот Центар. 😍 https://t.co/p48CcRIL80
21ReTweets84Favorites·Details
#11
Тој не сфаќа колку ми е убаво си него,и колку не сакам да си оди од мене.
26ReTweets56Favorites·Details
#12
Психолозите велат дека интелигентните луѓе имаат тенденција да ги потценуваат своите способности.
22ReTweets68Favorites·Details
#13
Што ти е проклетство.И пијана знам што правам.
19ReTweets69Favorites·Details
#14
Си посакав да ме сака човек како тебе.
21ReTweets58Favorites·Details
#15
Доколку сам не се поставиш на местото кое што го заслужуваш, тогаш другите ќе те стават на местото на кое што не припаѓаш.
24ReTweets48Favorites·Details
#16
Ебати државата кога те прашуваат и за волонтер те прашуваат од која партија си.
15ReTweets55Favorites·Details
#17
Сега сум и официјално студент на магистерски студии на Клиничка Психологија. 💕
2ReTweets89Favorites·Details
#18
Не е ништо само кивнав на 2 ден менструација. https://t.co/QcciEA4m01
10ReTweets57Favorites·Details
#19
Комплицирано е кога треба да заспијам,а душава те вришти.
15ReTweets41Favorites·Details
#20
Уште на тебе мислам пичкати материна.
12ReTweets43Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Зоран Мијалковzoran_mijalkov7
2The Xxpoznat5
3La Perra Friaperra_fria4
4Флафиkarfiolka4
5GorgeKocevgorge_kocev4
6Кукуњавскаemmyllija4
7Дареdarkoptimum3
8Snezanasnezana282898823
9Реаленneutralen_3
10ИФ.ivi_says3