TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ден тхе мен @drenaza
#reach: 375   ( 8571st )
#followers: 212   ( 11103rd )
#1
@opa_opa666 @Srbak (Р)есен
1ReTweets3Favorites·Details
#2
Абе да се измисле нешто, макар и струја.
- Н. Тесла
1ReTweets0Favorites·Details
#3
@vmro_do_grop @Eristicarot А демек вие сте метрполахахахаххаха
0ReTweets1Favorites·Details
#4
@Shisharka_ @kamijon007 A мајка ти и татко ти шо се од свирипичино бе златен???
0ReTweets1Favorites·Details
#5
@i_najubaviot @101ot Tiesto тоа цд шо го издаде за олимпијадата, 15еу за оригинал, 1 месец го слушав без престан.
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@imedime Најубави, посебно у бафало уајлд вингс.
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@4_pilos @zone0205 Еве шанса за тие шо кукат за секс на твотерс.
0ReTweets1Favorites·Details
#8
Никола's cage
0ReTweets0Favorites·Details
#9
Денеска на твитер видов дека само дик пикс се бесплатни.
0ReTweets0Favorites·Details
#10
На политико и 560 карактери на твитер ке му се малку.
0ReTweets0Favorites·Details
#11
Ние со малите курови зимно време може да се вадеме на ладни ти се раците.
0ReTweets0Favorites·Details
#12
@levtashak Преку рамо и глумеш бензинска пумпа 😂😂😂
0ReTweets0Favorites·Details
#13
Многу мудрувате како за нација што губе кучиња на секој чекор.
0ReTweets0Favorites·Details
#14
Mark knight бичеззззз https://t.co/8QRNK84QRr
0ReTweets0Favorites·Details
#15
@susantoroj @zone0205 Хахахаха срце, се шо прогнозираше на твитер за политика промаши.
0ReTweets0Favorites·Details
#16
@tiggaz @Shkottt Тие риби не се луват заедно, бета ке ти ги убие, она живее сама.
0ReTweets0Favorites·Details
#17
Колку светот станува се покомплициран кажуват твитер карактерите, 70 па 140, па 280.
0ReTweets0Favorites·Details
#18
М
н
о
г
у

в
и

с
е

г
о
л
е
м
и

т
в
и
т
о
в
и
т
е
0ReTweets0Favorites·Details
#19
@MajaSka На крај не рече урааааа, малку сум разочаран
0ReTweets0Favorites·Details
#20
Кога купуваш Тесла ти викат со здравје да се трошат батериите or what?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Стрела ➶zone02052
2🚨🐶 Animal Friendly™ 🐶🚨vmro_do_grop1
3101от101ot1
4Артистотshkottt1
54_Pilos4_pilos1
6Д.Т.imedime1
7Сушанто Ројsusantoroj1
8Шишаркаshisharka_1
9Венцо Утовар-Истоварkamijon0071
10На Дедо Најпаметниотi_najubaviot1