TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Д.Д.Ј. @drndrnjarinja_
#reach: 110578   ( 55th )
#followers: 4124   ( 695th )
#1
Не му верувај на тој што еднаш те предал. Повторно ќе те предаде.
66ReTweets161Favorites·Details
#2
Од снег, само тука. https://t.co/p506C2Volu
25ReTweets129Favorites·Details
#3
И ти вика..
Здраво, јас сум Марк директорот на Фејсбук.
Што кур ви е бе неарни?
24ReTweets100Favorites·Details
#4
Лето е љубов.🌞
Лето е плажа и вода.🌞
Лето е шетање по шорцеви и маица.🌞
Лето е спиење по гаќи.🌞
Лето е слобода.🌞
....

Ама вие тоа поима немате, јер сакате зима.😭😭😭
21ReTweets108Favorites·Details
#5
Да знаеш само колку не ме знаеш :/
30ReTweets79Favorites·Details
#6
Не мразам никого, ама па и не сакам секого.
27ReTweets87Favorites·Details
#7
Испрана ми е колата, може да врне сеа.
22ReTweets81Favorites·Details
#8
Министриве у комбе..
Сељачињата у бизнис класа..
Тоа е тоа.. https://t.co/1yEMNdeRCT
16ReTweets90Favorites·Details
#9
Се изморува човек и од тие што ги сака. Ја да ви кажам.
19ReTweets79Favorites·Details
#10
Од досада или јадеш или пушиш. Трето нема.
20ReTweets71Favorites·Details
#11
Некои луѓе и зборови, никогаш не се забораваат.
19ReTweets63Favorites·Details
#12
Ако на некого направиш добро и истото тоа му го плескаш по нос, боље ич не го ни прави. Вибам душите скапани и смрдливи.
19ReTweets63Favorites·Details
#13
Само колку за информација најмладиот градоначалник за кого имавте најмногу забелешки, најмногу работи. Толку од мене.
Секоја чест @sbogoev
12ReTweets82Favorites·Details
#14
Ех.. кога си испраќавме новогодишни честитки.. :/ https://t.co/S1KOpmtbTo
13ReTweets79Favorites·Details
#15
Не можат да исчистат колку што вие може да усерете! https://t.co/yIoCjwa9OX
12ReTweets77Favorites·Details
#16
Ако има попокварено суштество од жена, еве на!!!!
12ReTweets74Favorites·Details
#17
Ако не ви текиња на нив, мали сте. https://t.co/L2Gx57DKTe
4ReTweets88Favorites·Details
#18
Еве да се почастиме кафе, по повод апсењата. https://t.co/GK68puSrOd
6ReTweets81Favorites·Details
#19
Да ви ебам и блек фрајдеј и на мајка ви пичката и се по ред. Не сте нормални бре алооооо... еден час не можам дома да си дојдам.
3ReTweets87Favorites·Details
#20
Убаво е кога имаш во животот човек, кој кога ќе паднеш, ќе те крене со искрен збор.
13ReTweets52Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1❄Битолчанка❄bit0lcanka279
2Sasho Andonovdr_koljo263
3Никсонrnixn208
4Chlamyidiaschiffer_pg14182
5баба зинетиcentraphor09181
6Wannabeiskulirana179
7Kurac® NaBiciklu™nebiten_160
8Кукуњавскаemmyllija160
9Фејunejardin154
10Др Арсланагићarslajemenibog153