TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Black eyed girl @emilica32
#reach: 35205   ( 946th )
#followers: 658   ( 4677th )
#1
Апасиев е многу интелигентен, и дрзок по потреба ама му се може.Хејтајте колку сакате, плука и по едните и по другите како секој нормален граѓанин.
8ReTweets31Favorites·Details
#2
Од изградените патишта на Миле, и гума и резервна ни отидоа,едвај после Плетвар се спуштивме у едно мрачно понастрана.Заклучок недај боже да останеш дефект на нашиве патишта.Они си земаа провизии на нас ни оставија дупки,среќна сум што сме живи здрави.Толку.
7ReTweets21Favorites·Details
#3
ја користеа својата професија за да величаат багра криминална, сега ѓаволот им е крив!А и плус биле платени да не се лажеме,сега пак ѓаволот им е крив https://t.co/PwV8E5AVB8
3ReTweets14Favorites·Details
#4
леле амн и Немци су биле фашисти па сви искршисте ноге да живите тамо, и целу Европу гу командав и дн денска п не ви смета,Дај олабавите се.
4ReTweets9Favorites·Details
#5
терористите биле донесени со комбе на брза помош од Кумановска болница и агентот кој зборува со терористите е се уште вработен во агенција за разузнавање, ебеш му матер овој држава ли е
4ReTweets5Favorites·Details
#6
животе за некого немаш милост :( ајмо дечки ко и увек.....да донирамо https://t.co/yO3E8xysea
4ReTweets2Favorites·Details
#7
@cherga_omnes кој не го знае шенки није одавде 😂 https://t.co/ipiFcjVzBs
1ReTweets8Favorites·Details
#8
@Stopareska заш не ги блокнете и сами со себе нека се колнат,не им обрнувајте внимание,нека не ве трујат,напрајте да не постојат
1ReTweets6Favorites·Details
#9
Муковски ако мисли дека со штрајк со глад ќе стане некој фраер гадно се заебал.Таква селска фаца лоповска еднаш се раѓа.
0ReTweets9Favorites·Details
#10
@Goran_Man им смета што немало иста акција у зајас и липково 😐
1ReTweets3Favorites·Details
#11
@WillWallaceJR @cherga_omnes препродажба на автомобили,ве молам......
0ReTweets6Favorites·Details
#12
@Nebiten_ @Zoran_Zaev @VladaMK Владата од денес е невладина организција,донира буџет не пипа 😂
1ReTweets3Favorites·Details
#13
дај докторка инекцие да не се зафркавамо, она еве ти амоксиклав.Абе тој не иде сас пиво........😕
1ReTweets3Favorites·Details
#14
@skopjanecmkd кој слушнал за Ново Нордиск знае дека двете работи не може да се споредат,најдобра скандинавска компанија за ваков тип на лекарства, луди да не сме да не бараме одговорност за ова труење на нашите граѓани?
1ReTweets3Favorites·Details
#15
@WedFcv100 ноу веј, убиство е убиство, има разни класификации, со умисла итн. ќе се земат во предвид околностите ама пак ќе се лежи.Да не беше така пола држава у самоодбрана ќе се испоубиеше.
1ReTweets3Favorites·Details
#16
@ArslaJeMeniBog не еврувам дека си носел полицаец со себе за да го тужиш ама ја запомни таблицата?
1ReTweets2Favorites·Details
#17
Себичњаци едни,само на себе мсилите.Никој за врбе не ни прашуе....
1ReTweets2Favorites·Details
#18
Анимадундиевци ги нема нигде..... https://t.co/64GAvFn5CO
1ReTweets2Favorites·Details
#19
се чекаат телефони за донации наредниве денови..... https://t.co/K8MvML2lJw
1ReTweets1Favorites·Details
#20
бројче стигнало дечки........ https://t.co/rETIZ1xiyQ
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Nikolanekojnikola26
2Алекс 🇩🇪enginebluewater16
3Фиксиfilipfiksi16
4Алхемичаротalhemicarot_m13
5Тркаљофкаtrkaljofka10
6Океанско суштествоantidotethought9
7Чорбаџи Јаcorbadzija9
8Mangoran_man7
9❄Битолчанка❄bit0lcanka7
10ОбиченЧовекneutralniot7