TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bona-fide @enderagoddess
#reach: 204   ( 12355th )
#followers: 204   ( 11374th )
#2
@dreamhouse99 СР 👄
1ReTweets1Favorites·Details
#3
@Marie_HotCat За отследување на твитер вакви зборови, а што ќе се случи ако некој те остави во реалност?
0ReTweets2Favorites·Details
#4
@Vlatko_Werder Си направите муабет, а се ова пради фактот што цурите ваши имале подобар сексуален живот од вас. Куклиња сте 😘😘😘
0ReTweets2Favorites·Details
#5
@darkhour_seeker Не не не, се надевам дека не си како него, зошто пател од депресија и на крај се "дотерал" со сачмарка во лице.
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@Marie_HotCat Следен пат можеш во ДМ да оставиш податоци и ќе го снема проблемот 🤪
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@Vlatko_Werder Драги мој,ти си доказот дека еволуцијата избегнува извесна ДНК 😘😘
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@Vlatko_Werder Мило,седмо одделение,не те вади ако имаш ставови како од турско 😘😘
0ReTweets1Favorites·Details
#9
Џабе ретвиташ ако не го правиш.
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@Marie_HotCat Солзите го прочистуваат окото и кожата на лицето. Како маска со краставици.😁
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@MilkoMiksa @SKOPSKO1924 @ligus_ligus - одимееее!!!
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@BorisNevermore Браво за тебе, стварно Браво.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@BorisNevermore Убав, нели е поубаво да се гордееш со нешто ти што си направил за Македонија? Аце бил фраер, но бил за себе и за тогашната држава што ја направил, верувај дека не мислел на миленијалс од балканов. 🤪
0ReTweets0Favorites·Details
#15
@BorisNevermore Можда си во право, но земајќи во предвид колку војни, смрт, мизерии... се имаат случено поради припаѓање на една или друга група (нација, раса...) , а на крај од денот, сите сме луѓе... мислам дека ќе го намалам патриотизмот.
0ReTweets0Favorites·Details
#16
@nenajadenata Планчинки со сирење 😃
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat3
2Г.Влатко Вердерvlatko_werder3
3Boris📱Nevermoreborisnevermore3
4EmptyPersonadarkhour_seeker2
5Dream Housedreamhouse991
6СКОПСКОskopsko19241
7Slavoj Tweezekslavojtweezek1
8Lilith Lolitanenajadenata1
9ТхеМилкМенmilkomiksa1
10(М)еленаecipecipececi1