TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бактерија @esherihiacoli
#reach: 121404   ( 30rd )
#followers: 2955   ( 1052nd )
#1
*Извод од матична книга на родени не постар од 6 месеци
- у случај пак да не си се родил во меѓувреме
165ReTweets449Favorites·Details
#2
Фрли ја од тераса.
Ако ти се врати, твоја е.
Засекогаш. https://t.co/8bNe5FGA1s
65ReTweets248Favorites·Details
#3
'Минчо и поклонил стан на Соња Тарчуловска.'
*у мое време бакшиш на певаљки у цицки им ставаа
69ReTweets229Favorites·Details
#4
Сигурна сум дека Англиски зборуваат и повеќе од 20%, што не го направите службен?
42ReTweets147Favorites·Details
#5
Е није, некој е и од Паркинс. https://t.co/RIvWAeV9vE
24ReTweets98Favorites·Details
#6
Лижење г'з не е секс.
23ReTweets94Favorites·Details
#7
Јас да го пишев, другачие ќе го сфатевте. https://t.co/KYGW7AKAAQ
18ReTweets91Favorites·Details
#8
Не се сите исти, такви ги бираме.
23ReTweets69Favorites·Details
#9
Татко ми се јави да праша дали ми дошол паметот.
Изгледа на делови ме правел.
21ReTweets70Favorites·Details
#10
Ако не ги знае, мал е за тебе, ако ги знае, нема склероза. https://t.co/v4tpsSDC8Y
16ReTweets80Favorites·Details
#11
Ќутењето е злато само ако фашисти се во шталата во која се криеш со Евреите.
22ReTweets50Favorites·Details
#12
Порано за сериозна врска се сметаше кога ќе го запознаеш дечко ти со твоите, а сега кога ќе го запознаеш со маж ти.
16ReTweets61Favorites·Details
#13
Саатот ќе го вратиме, него со младоста што правиме?
15ReTweets63Favorites·Details
#14
Нека не ве лажат дека најубавите работи се бесплатни.
Тие чинат најмногу.
16ReTweets59Favorites·Details
#15
Око за око, заб за заб, блок за кур у дм.
12ReTweets70Favorites·Details
#16
Грда вистина и шарена лага.
Испревртени вредности.
18ReTweets52Favorites·Details
#17
Ако може бурка, зошто не може голи?
Ако не ви пречи едното, зошто ви пречи другото?
Слободата не подразбира ограничувања.
13ReTweets62Favorites·Details
#18
Правда за јохан.
Падобран за соња.
13ReTweets59Favorites·Details
#19
Ништо не ми е. https://t.co/6pakux2NLd
11ReTweets56Favorites·Details
#20
Ако многу арно не е на арно, дали многу неарно е на арно?
14ReTweets43Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д.Д.Ј.drndrnjarinja_88
2edisnuriedisnuri69
3Sasho Andonovdr_koljo58
4Mulanzlatnoslavejche50
5Средаmpatgod41
6Canadian Coyotespacebloomp40
7Битолчанкаbit0lcanka33
8Kurac® NaBiciklu™nebiten_33
9Chlamyidiaschiffer_pg1430
10Evianaveevian29