TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Еск0бар @eskobar_od_sk
#reach: 85546   ( 175th )
#followers: 6494   ( 351st )
#1
Време е за нов потоп дедо Боже!!! https://t.co/G80LfF8LwW
22ReTweets104Favorites·Details
#2
Ако не си ја играл, ем мал си ем џабе ја гледаш серијата! https://t.co/pZ0zi3Oi08
18ReTweets89Favorites·Details
#3
Запознај го човекот, па збори после!
20ReTweets55Favorites·Details
#4
Да удриме јака контра на Сара Мејс со Запри дожду од Кате и Нели ти реков?!??
10ReTweets37Favorites·Details
#5
Колку и да ја истажуваш Македонија, секогаш знај дека ќе наидеш на предавник кој ќе ти забоде нож во грб! https://t.co/wwqfaQtNzk
9ReTweets38Favorites·Details
#6
9ReTweets35Favorites·Details
#7
До каде сте со куќарките во дивина, снег, камин, вино и тој/таа?
7ReTweets40Favorites·Details
#8
Да го видиме овој школски пример за тероризам од времето кога пола од тука не ги интересираше политика...
Incident - sednica na Sobranie na RM - 24.12.2012 https://t.co/yzLmEMv7sg via @YouTube
11ReTweets17Favorites·Details
#9
Решение на проблемите:
1. време
2. алкохол
7ReTweets27Favorites·Details
#10
Махер на колото! https://t.co/pRNhtywDjo
8ReTweets22Favorites·Details
#11
Кога мрднатата комшика ќе се дере во 7 и пол сабајле ама битно има снегче! 😁
Добро утро!! https://t.co/8ymL6u4qpB
1ReTweets41Favorites·Details
#12
Ќе си станеш порано и ќе си направиш пица лепчиња!!! https://t.co/0e9kqGdNwX
0ReTweets37Favorites·Details
#14
USB-то се погодува од трета...
1. Точно ти е наместено ама нешто не влага.
2. Го вртиш погрешно.
3. Го вртиш пак.
5ReTweets20Favorites·Details
#15
И мажи исто, да не се лажеме! https://t.co/yhKtbJA9H7
5ReTweets19Favorites·Details
#16
Секогаш легнувајте со помислата дека утрото е помудро од ноќта.
Добра ноќ.
5ReTweets18Favorites·Details
#17
Да знаете само каков терорист бев 2001 пред собрание... јас и многу други кои бевме изреволтирани од преселбата на "борците за слобода" од Арачиново со американски автобуси!
5ReTweets17Favorites·Details
#18
Ќебе ко што грее, никој!
4ReTweets19Favorites·Details
#19
ЛЕЛЕ ШТЕРБИК. поклон до земја!!!!!!!!!!!
5ReTweets16Favorites·Details
#20
Да те израдувам ко првиот снег и да те викнам на кафе ама да не те фатам неспремна ко Македонија пат...
5ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1редхедcrvenagla44
2Пердуфpikabu0033
3Дарлаmitevskad33
4ЦрноКосаcrnokosa12331
5UltraViolet Heaven6_7characters30
6🐻ᴮⁱˢᵒᵘᴮⁱˢᵒᵘim_reincarnated30
7Д.Д.Ј.drndrnjarinja_25
8Шишаркаshisharka_24
9инжинеринг мома 👷zhpcpkshhh24
10Chlamyidiaschiffer_pg1421