TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Go, Devil Sith. LM @evilgrouse
#reach: 45180   ( 668th )
#followers: 1097   ( 2911st )
#1
We go together like bananas and eye contact.
5ReTweets23Favorites·Details
#2
Како разликувате кога викаат по Марио а кога по Марија во вокативна форма?
5ReTweets18Favorites·Details
#3
*се јавува*
"...Ааа, нема мене да ме стрелаат? Ништо, тогаш, не сум заинтересиран. Фала." https://t.co/9pzsnG7WxH
3ReTweets22Favorites·Details
#4
Женски род од бојлер? Г'рллер.
3ReTweets18Favorites·Details
#5
Пензионер во автобус: "Не се живее веќе."
Јас: "Никој не те тера..."
2ReTweets18Favorites·Details
#6
Кој пее зло не постои.
4ReTweets12Favorites·Details
#7
*потајно верува дека на сите што се викаат Теа уствари им е нагалено од Театар*
3ReTweets14Favorites·Details
#8
Mood: life is pain.
3ReTweets13Favorites·Details
#9
Look out!
[лукот почнува да плаче и истрчува надвор од собата]
3ReTweets13Favorites·Details
#10
Ова сериозно луѓе ставаат лимон во кафето?
3ReTweets12Favorites·Details
#11
@MajaSka @katiestrummer Сакаш да кажеш дека... Ник Кејв го фатила Мајата? https://t.co/fsmDsEPbQN
4ReTweets9Favorites·Details
#12
I'm fluent in dickpics.
3ReTweets12Favorites·Details
#13
@Paynster123 Basically how I feel about sex.
3ReTweets12Favorites·Details
#14
Од прееска проверувам DM requests ама никако некоја рандом твитерџика што не ја следам да ми прати цицки.
3ReTweets11Favorites·Details
#15
"Толку ли е тешко пар да се најде, да му ебам мајката?"

- me, looking for socks or threesomes.
3ReTweets11Favorites·Details
#16
*трга порано на работа*
*гледа автобус што не е преполн со крвожедни пензионери*
[ја изгубил картичката за автобус]
1ReTweets15Favorites·Details
#17
Сакам да направам апликација за следење на фазите на Месечината и иконата да е слика од мајмун.
3ReTweets9Favorites·Details
#18
Треба да можеш да си купиш прслук на шалтер. Брусшалтер.
2ReTweets10Favorites·Details
#20
*пробува да си излечи главоболка со пиво*
2ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Хаклбери Фина 🌀katiestrummer191
2Реџина Филанџиkocevskas116
3дандилsatirahumor56
4Viviellesweetana053
5ананастасија. 🍍ananastasija150
6Средаmpatgod37
7Пердуфpikabu0035
8Chlamyidiaschiffer_pg1432
9џимиринкаref30
10👉😎👉 zoop_alex225527