TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФарбанЦрн @farbancrn
#reach: 28856   ( 1146th )
#followers: 1144   ( 2799th )
#1
Добар ден!Убав ден! https://t.co/VUUU59D1z3
15ReTweets70Favorites·Details
#2
Понекогаш ми се пијат нафта.
4ReTweets6Favorites·Details
#3
Зш немаш инстаграм?
Грд сум за таму.
......
......
3ReTweets5Favorites·Details
#4
Прав маж! https://t.co/dqgGJVs49o
1ReTweets10Favorites·Details
#5
Кај нас вака,а кај вас? https://t.co/NwFSQqiQ9T
2ReTweets7Favorites·Details
#6
#ОнаКога ќе се поткренит на прсти за да ме гушнит.
1ReTweets9Favorites·Details
#7
Симпатијата ми пишит само ко ќе не и пишит нејзината симпатија....😔
1ReTweets6Favorites·Details
#8
Од мака шо ми е да станам до ВЦ да одам ќе се помочам вкревет.
2ReTweets3Favorites·Details
#9
Јас сум тој шо не пијат кафе од сабајле и сеа шо прајме?!?
1ReTweets5Favorites·Details
#10
Многу сум се смееел хеј! 😂😂😂😂 https://t.co/waDtSlwa9S
1ReTweets5Favorites·Details
#11
Гледам кај шо ја бацвит и ми теквит ко ми го пушеше.#ТретаСмена
1ReTweets5Favorites·Details
#12
Маче кажи ми како сакаш?
- https://t.co/ebrtGOJJuZ
1ReTweets5Favorites·Details
#13
Уште една прекрасна вест. @blondy165 😍😍😍 https://t.co/7yxJaODltx
0ReTweets8Favorites·Details
#14
#ДојдеЖивот секој викенд рација топ!
1ReTweets4Favorites·Details
#15
Дојди ми ќе те милувам цела вечер.
1ReTweets3Favorites·Details
#16
Влажно е сабајлево.
1ReTweets3Favorites·Details
#17
Заеби срце љубов дај да си ксниме нешчо.🍔🍟🍕🌭🌮🍦🍰🍫
1ReTweets3Favorites·Details
#18
Едно кафе и две три лајчиња за мезење. #ЗшМачеСељак
1ReTweets3Favorites·Details
#19
Другар ми стана адвокат и му ја пеевме адвокате..видеото и го пратив на девојка ми и следеше прашање:Која ти е таа Кате?!?!
0ReTweets6Favorites·Details
#20
Те следам ама не те читам.
0ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Русокоса девојкаblondy16529
2La Perra Friaperra_fria17
3iBOY☘️yelrambobtwo10
4редхедcrvenagla8
5Играоркатаmartinilooover8
6Калуѓеркаkalugjerka8
7KitKatnagospobeljata6
8Novamore_nova6
9💝 Џесика Лајонес 💝jovanka0085
10На Дедо Најпаметниотi_najubaviot4